Szkolenia biznesowe Katowice

Przeprowadzamy szkolenia także w województwie śląskim! Katowice, to miasto, gdzie możesz nas spotkać. Szukasz szkolenia w innym mieście? Dojedziemy do siedziby Twojej firmy, gdziekolwiek się ona znajduje!
5 (100%) 3 votes

Szkolenia na śląsku!

Prowadzisz firmę na terenie województwa śląskiego? Działamy również tam! Oferta naszych szkoleń skierowana jest do firm na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, jakiego szkolenia potrzebujesz, nasi wykwalifikowani trenerzy dojadą w każdy zakątek województwa. Jeśli chcesz skorzystać z usług naszej firmy, nie musisz martwić się ogromnymi kosztami dojazdu. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, które znajdują się nawet w małych miejscowościach!

Szkolenia, jakie polecamy przy przeglądaniu naszej oferty to głównie szkolenia interpersonalne. Z naszych obserwacji wynika, że mieszkańcy Katowic najczęściej chcą rozwijać swoje umiejętności w obszarze negocjacji, a także wystąpień publicznych. Niewątpliwie, są to szkolenia, które przyczynią się do poprawy relacji międzyludzkich, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. My taki wybór rozumiemy i z przyjemnością pomagamy się w tym rozwinąć!

Szkolenie biznesowe w Katowicach

Przejdz szkolenie razem z Intellect!

Zainteresowało Cię nasze szkolenie? Sprawdź co mamy w ofercie, z pewnością znajdziesz kurs dla swojej firmy! Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Twoje zadowolenie to nasz priorytet. Zobacz, co możesz zyskać!

Kategorie szkoleń biznesowych

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie pomagają zbudować efektywny zespół, odpowiednio zarządzać czasem i rozwijają umiejętności kierownicze.

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe pomagają zwiększyć jakość pracy zespołu sprzedażowego i wpływają pozytywnie na prestiż firmy.

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne wspierają rozwój zawodowy i wpływają pozytywnie na rozwój osobisty pracownika.

Jesteśmy w Katowicach

Katowice, to miasto, które nieustannie się rozwija. Na przestrzeni wielu lat pojawiły się tam nowe miejsca i choć Katowice mogą wydawać się nie być miastem, które warto zwiedzić, jest wprost odwrotnie. Wiemy to doskonale! Poznaliśmy Katowice bardzo dobrze i postanowiliśmy rozwinąć się razem z miastem, dlatego wprowadziliśmy ofertę naszych szkoleń. Szkolenia biznesowe z naszą firmą, pomogą mieszkańcom Katowic rozwinąć skrzydła. To nie wszystko, ponieważ chętnie przyjedziemy także do innych miast w województwie śląskim. Szkolimy w każdej miejscowości!

Nasi trenerzy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy na potwierdzenie swoich umiejętności posiadają stosowne certyfikaty. Wiemy jednak, że dokument to nie wszystko, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z osobami, mającymi wieloletnie doświadczenie w szkoleniu. Na terenie województwa śląskiego przeszkolą Was profesjonaliści, którzy osiągnęli  niejeden sukces zawodowy na przestrzeni wielu lat.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.