Szkolenia interpersonalne

Szkolenie interpersonalne rozwinie Twoje umiejętności. Rynek pracy stale się rozwija. W różnych branżach poszukuje się przede wszystkim wykwalifikowanych specjalistów. Oprócz posiadanej wiedzy, coraz częściej pożądane są rozwinięte umiejętności miękkie. Pokażemy Ci, w jaki sposób wywrzeć dobre wrażenie i jak pracować z ludźmi.
Oceń szkolenie

Co sprawia, że szkolenia interpersonalne są wyjątkowe?

jeden - łatwiejsza komunikacja

Łatwiejsza komunikacja z innymi

Szkolenia interpersonalne rozwiną Twoje umiejętności komunikacyjne, dzięki temu łatwiej będzie Ci porozumieć się z innymi

dwa - szkolenia interpersonalne nauczą się autoprezentacji

Nauczysz się autoprezentacji

Pokażemy Ci co możesz zrobić by być osobą pozytywnie odbieraną przez współpracowników, szefa czy klientów. Poznasz proste wskazówki by poprawić swój wizerunek

trzy - podszkolisz asertywność

Podszkolisz asertywność

Nauczymy Cię odmawiać na niekorzystne propozycje tak by nie urazić odbiorcy i nie zamykać sobie furtki do wspólnych działań w przyszłości

cztery - szkolenia interpersonalne uczą intencji

Nauczysz się poznawać intencje rozmówcy

Relacje międzyludzkie są bardzo złożone. Szczególnie trudno jest rozpoznać intencje rozmówcy na poziomie służbowym. My pokażemy Ci jak zrozumieć pracownika lub partnera biznesowego!

Oferta szkoleń interpersonalnych

Szkolenie z Asertywności

Jest to szkolenie, które poprawi Twoje umiejętności reagowania na sytuacje, które są dla Ciebie niekomfortowe. Podpowiemy Ci jak skutecznie odmawiać, by nie urazić tym samym Twojego rozmówcy. Zdolność asertywności da Ci możliwość podejmowania trafnych wyborów i zachowania wartościowych kontaktów. Poznaj więcej zalet kursu asertywności, przechodząc do opisu!

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej

Szkolenie interpersonalne, które nauczy Cię jak komunikować się z innymi by niwelować pojawienie się trudnych sytuacji w pracy. Nauczymy Cię zasad komunikacji, które pomogą Ci pracować w grupie, budować lepsze efekty i atmosferę w pracy. Po tym szkoleniu interpersonalnym łatwiej będzie zrozumieć Ci innych, a współpraca z Tobą stanie się przyjemnością.

Szkolenie z negocjacji interpersonalnych

Szkolenie interpersonalne, dzięki któremu poznasz sztukę negocjacji. Weźmiesz udział w warsztatach, które sprawią, że będziesz potrafić negocjować w rzeczywistych sytuacjach w życiu i pracy. Zyskasz umiejętność nawiązywania udanych relacji biznesowych, z korzyścią dla Twojej firmy. Poznaj ofertę szkolenia z negocjacji!

Szkolenie z wystąpień publicznych

Szkolenie podniesie Twoją prezencję w czasie publicznych wystąpień. Jeśli Twoja praca opiera się na wystąpieniu przez publicznością pokażemy Ci jak zbudować pozytywny wizerunek Twojej osoby, zwrócimy uwagę na szczegóły, które mają istotne znaczenie.

Poznaj inne kategorie szkoleń biznesowych

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie pomagają zbudować efektywny zespół, odpowiednio zarządzać czasem i rozwijają umiejętności kierownicze.

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe pomagają zwiększyć jakość pracy zespołu sprzedażowego i wpływają pozytywnie na prestiż firmy.

certfyikat ze szkolenia interpersonalnego

Certyfikat po szkoleniu interpersonalnym

Po szkoleniu interpersonalnym wystawiamy stosowne certyfikaty, potwierdzające Twój udział w szkoleniu. Informacje, jakie są na nim zawarte to Twoje nazwisko, a także czas i rodzaj szkolenia. Powiększ ilość zdobytych umiejętności i certyfikatów, decydując się na szkolenie interpersonalne z naszą firmą!

program szkolenia interpersonalnego

Program szkolenia interpersonalnego dla Ciebie

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nie narzucamy sztywnego programu szkolenia. Przed planowaniem rozmawiamy o Waszych potrzebach, wspólnie ustalamy tematykę wybranego szkolenia, tak, aby zdobyta wiedza przydała się po szkoleniu.

zajęcia warsztatowe

Praktyczne zastosowanie

Szkolenie interpersonalne rozwinie Twoje umiejętności, a nie tylko nauczy teorii. Uważamy, że najlepiej przyswajalna wiedza, to ta, której używasz praktycznie. W związku z tym podczas szkolenia wspólnie przerobimy mnóstwo zadań, dołożymy wszelkich starań byś zaraz po szkoleniu mógł zastosować nowe umiejętności w swojej pracy.

materiały szkoleniowe

Materiały szkoleniowe dla Ciebie

Na szkoleniu interpersonalnym otrzymasz bogaty skrypt szkoleniowy, który posłuży jako pomoc, a nie główne źródło wiedzy. Szkolenie poprowadzi wykwalifikowany trener, który nauczy Cię zagadnień zaplanowanych na szkolenie. Materiały szkoleniowe pozwolą Ci przypomnieć sobie, czego potrzebujesz, kiedy szkolenie się zakończy.

pomoc po ukończeniu szkolenia interpersonalnego

Wspieramy Cię po szkoleniu interpersonalnym

Kiedy szkolenie się zakończy, nie zostawiamy Cię samego – dokładamy wszelkich starań, żeby nasze szkolenie było dla Ciebie satysfakcjonujące, zatem nawet po jego zakończeniu oferujemy nasze wsparcie. Jeśli dopadną Cię wątpliwości dotyczące zagadnień ze szkolenia – zadzwoń lub napisz, a na pewno udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Kursy interpersonalne w Całej Polsce

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.