Szkolenie z Komunikacjii interpersonalnej

Komunikacja interpersonalna – szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją komunikację z innymi. Udział w nim mogą wziąć zarówno pracownicy, jak i ich menedżerowie. Dzięki szkoleniu z komunikacji interpersonalnej wzrosną Twoje umiejętności komunikacyjne, a co z tym idzie, praca wśród ludzi stanie się efektywniejsza.
Oceń szkolenie

Komunikacja interpersonalna

Szkolenie interpersonalne
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 790 PLN/osoba
+23% VAT

Komunikacja interpersonalna w skrócie

Komunikacja interpersonalna – szkolenie, które może przynieść wiele korzyści dla każdego z Was. Komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka, zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo od niej zależy nie tylko w naszym życiu, ale też w życiu innych. Komunikacja wpływa na kontakty międzyludzkie, motywację do pracy, czy też atmosferę. Skuteczna komunikacja przyczyna się do realizacji celów, dlatego warto odpowiednio o nią zadbać. Twój sukces w dużej mierze zależy od tego, jak komunikujesz się z innymi. Jeśli chcesz być osobą pozytywnie postrzeganą, zainwestuj w swoje umiejętności komunikacyjne!

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Nauczysz się słuchać innych

Komunikacja interpersonalna – szkolenie pokaże Ci, w jaki sposób możesz zwiększyć efektywność, słuchając swojego rozmówcy. Jeśli widzimy zainteresowanie w oczach słuchacza, chętniej podejmujemy rozmowę. Przede wszystkim, osoba, która potrafi słuchać wzbudza sympatię. Umiejętne słuchanie, pozwoli Ci zyskać pozytywne wrażenie, a to zbliża Cię do osiągnięcia celu. Szkolenie z komunikacji pokaże Ci, w jaki sposób wyrażać zainteresowanie, by było ono widoczne dla innych.

cyfra dwa

Nauczysz się wyrażać swoje potrzeby

Umiejętne komunikowanie o swoich potrzebach jest bardzo ważne w każdym aspekcie życia, także zawodowym. Jeśli chcesz otrzymać od odbiorcy zrozumienie, musisz odpowiednio przedstawić mu, czego oczekujesz. Szkolenie z komunikacji nauczy Cię skutecznego wyrażania swoich potrzeb, a więc nie  tylko będziesz przedstawiać swoje oczekiwania w sposób zrozumiały, ale zwiększysz swoje szanse na ich zrealizowanie.

cyfra trzy

Dowiesz się, jakim typem osobowości jesteś

Istnieją różne typy osobowości. Każdy typ odróżnia się charakterystycznymi cechami. Jakim typem osobowości jesteś Ty? Jakie są Twoje mocne, a jakie słabe strony? Czy na pewno jesteś ich w 100% świadomy? Szkolenie z komunikacji interpersonalnej pozwoli Ci lepiej poznać siebie, pokażemy Ci także, w jaki sposób możesz podkreślić swoje mocne strony.

cyfra cztery

Poradzisz sobie z konfliktami

Konfliktów niestety nie da się uniknąć. Mogą pojawić się w każdym miejscu i o każdej porze. Zapewne w niejednym brałeś już udział. Jak poradzić sobie z konfliktem? Jak porozumieć się z innymi, kiedy nie jest to łatwe? Szkolenie z komunikacji interpersonalnej pokaże Ci, jak możesz załagodzić trudne sytuacje w pracy i życiu prywatnym.

cyfra pięć

Zwiększysz skuteczność osiągania celów

Jak rozmawiać z ludźmi, żeby osiągnąć zamierzony cel? Czy masz wpływ na to, żeby ktoś podjął decyzję korzystaną dla Ciebie? Szkolenie z komunikacji interpersonalnej wszystkiego Cię nauczy! Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz ułatwić sobie drogę do osiągnięcia celu.

cyfra sześć

Nawiążesz i podtrzymasz kontakty z innymi

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej pokaże Ci, w jaki sposób możesz nawiązać relacje z ważnymi osobami i skorzystać z tego w przyszłości. Nauczysz się podtrzymywać wartościowe kontakty, co może przynieść Ci pozytywne efekty.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia interpersonalne

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Zapoznanie się z tematyką komunikacja interpersonalnej
2. Jak dostosować komunikację do typów osobowości
3. Własny styl komunikacji pomoże Ci nie powielać błędów poprzedników
4. przekazywanie komunikatów niewerbalnych
5. Jakie bariery komunikacji utrudniają komunikację interpersonalną?
6. Aktywne słuchanie
7. Asertywność wpływa na udaną komunikację interpersonalną
8. Odgrywanie scenek z życia wziętych
9. Techniki umożliwiające łatwiejsze rozwiązywanie konfliktów
10. Komunikacja najlepsza metodą wywierania wpływu na innych

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.