Szkolenie z Negocjacji interpersonalnych

Kurs z negocjacji, przeznaczony jest dla wszystkich, którzy oczekują uzyskania stosownych dla siebie warunków poprzez umiejętność negocjacji. Jest to bardzo ważne, przyczynia się sukcesu i zdobycia zamierzonych efektów. Umiejętności negocjacyjne są przydatne w każdym aspekcie życia.
Oceń szkolenie

Negocjacje interpersonalne

Szkolenie interpersonalne
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 690 PLN/osoba
+23% VAT

Negocjacje interpersonalne w skrócie

Czy wiesz czym są negocjacje? Z pozoru łatwe pytanie, ale nie każdy zna poprawną odpowiedź. Być może nie jesteś tego całkowicie świadomy, ale bierzesz w nich udział każdego dnia, nieważne gdzie się znajdujesz. Element negocjacji pojawia się we wszystkich kontaktach międzyludzkich. Szkolenie z negocjacji pokaże Ci, jak możesz rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności negocjacyjne. Staniesz się skutecznym rozmówcą, potrafiącym używać technik negocjacyjnych. Zobacz ofertę szkolenia i pozwól sobie na rozwój!

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Pewność siebie w negocjacjach

Postawa w negocjacjach jest ważniejsza, niż Ci się wydaje. Kurs z negocjacji, oprócz znajomości technik negocjacyjnych i wielu przydatnych umiejętności, da Ci coś jeszcze. Podczas ważnych rozmów możesz zyskać więcej, jeśli nie brakuje Ci pewności siebie. Pewność siebie zwiększa szansę na sukces, a więc musisz ją w sobie solidnie zbudować, jeśli chcesz być dobrym negocjatorem – w tym pomoże Ci nasz kurs z negocjacji!

cyfra dwa

Techniki negocjacyjne

Kurs z negocjacji  – poznasz na nim techniki negocjacyjne nie tylko w teorii, ale też w praktyce. Pokażemy Ci konkretne przykłady ich użycia, a potem przeanalizujemy je i wyciągniemy stosowne wnioski. Nauczysz się swobodnie i naturalnie używać technik negocjacyjnych. Zapadną Ci w pamięć i staną się  wyuczoną umiejętnością.

cyfra trzy

Negocjacje, w przypadku konfliktu

Kurs negocjacji, to coś więcej niż nauka skutecznych negocjacji. Kiedy pojawia się konflikt, nie jest łatwo pamiętać o technikach negocjacyjnych i umiejętnie ich używać. W konflikcie często górę biorą emocje. Jak negocjować z kimś, z kim trudno jest się porozumieć? Jeśli pracujesz z ludźmi, to pewnie wiesz,  że zdarza się, że pojawiają się niełatwe do rozwiązania problemy. Kurs z negocjacji nauczy Cię jak dobrze negocjować w skomplikowanych sytuacjach.

cyfra cztery

Twoje słabe i mocne strony negocjacyjne

Podczas kursu z negocjacji, razem sprawdzimy, jakie posiadasz naturalne predyspozycje do negocjowania. Wiedza, którą uzyskasz, w połączeniu z Twoimi mocnymi stronami, to sposób na udane negocjacje. Zyskasz mnóstwo umiejętności negocjacyjnych podczas kursu w naszej firmie.

cyfra pięć

Zaplanujesz efektywne negocjacje

Czeka Cię spotkanie, od którego wiele zależy? Kurs z negocjacji w naszej firmie, przygotuje Cię do profesjonalnego zaplanowania strategii negocjacyjnej, dzięki czemu zyskasz szanse na osiągnięcie swojego celu. Zaplanujesz spotkanie ze swoim rozmówcą w sposób, który pomoże Ci uzyskać efekty, które wpłyną pozytywnie na rozwój firmy.

cyfra sześć

Kurs z negocjacji nauczy Cię odpowiednio reagować

Kurs z negocjacji sprawi, że staniesz się skutecznym negocjatorem, który będzie swobodnie komunikować się z innymi, ale nie tylko. Poznasz techniki negocjacyjne, ale powiemy Ci również, jak powinieneś zareagować, kiedy okaże się, że osoba, z która rozmawiasz, też dobrze zna te techniki.  Przygotujemy Cię na różne sytuacje, dzięki czemu nikt Cię nie zaskoczy.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia interpersonalne

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Początkowe stadium – nauka zadań negocjacyjnych
2. Jakie są techniki negocjacji interpersonalnych?
3. Dlaczego tak ważne jest pierwsze wrażenie podczas negocjacji interpersonalnych?
4. Komunikacja werbalna – cechy dobrego negocjatora
5. Przedstawienie wielu technik pomagających w negocjacjach interpersonalnych
6. Cechy dobrego negocjatora
7. Określenie stylu prowadzenia negocjacji dostosowanych do poszczególnych klientów
8. Innowacyjne zasady prowadzenia udanych negocjacji
9. Faza zamykania negocjacji interpersonalnych, dlaczego tak ważna?
10. Namów klienta do dalszej współpracy

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.