Szkolenie z Wystąpień publicznych

Wystąpienia publiczne – szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy na co dzień prowadzą spotkania czy prezentacje, czyli ogólnie mówiąc: występują przed publicznością. Dzięki szkoleniu nabierzesz pewności siebie i poznasz techniki, które pomogą Ci zrobić dobre wrażenie na publiczności.
Oceń szkolenie

Wystąpienia publiczne

Szkolenie interpersonalne
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 650 PLN/osoba
+23% VAT

Wystąpienia publiczne w skrócie

Wystąpienia publiczne są trudnym elementem wielu zawodów. Wielu osobom wydaje się, że żeby być dobrym mówcą, trzeba mieć talent. My pokazujemy, że to nie talent, ale umiejętności mogą uczynić z Ciebie mistrza wystąpień publicznych. Bez względu na to, czy jesteś menedżerem, dziennikarzem, politykiem lub pracujesz w innym zawodzie – szkolenie z wystąpień publicznych może być Ci potrzebne. Pamiętaj, że występujesz nie tylko w pracy, ale też w życiu codziennym, przed rodziną i znajomymi. Chcesz robić dobre wrażenie, gdziekolwiek będziesz? Chcesz czuć się pewnie w stresujących sytuacjach? Pokażemy Ci jak możesz tego dokonać!

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Poradzisz sobie z trudnymi pytaniami od publiczności

Elementem każdego wystąpienia publicznego są pytania. Niejedno z nich może Cię zaskoczyć albo wprawić w zakłopotanie. Jak wybrnąć z takiej sytuacji, żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie? Szkolenie z wystąpień publicznych wskaże Ci drogę, jak poradzić sobie z niewygodnym pytaniem i wyjść z tego z twarzą!

cyfra dwa

Jak wyznaczyć i osiągnąć cel prezentacji

W swojej pracy prezentujesz różne tematy, w określonym celu. Jednak, czy na pewno wiesz, co chcesz osiągnąć? Czy Twój cel jest dobrze sprecyzowany? Czy prezentacja jest odpowiednio przygotowana, żeby osiągnąć to, czego oczekujesz? Szkolenie pokaże Ci, jak możesz w prosty sposób osiągnąć wyznaczony cel swojej prezentacji.

cyfra trzy

Zwiększysz pewność siebie

Jeśli brakuje Ci pewności siebie, to zdajemy sobie sprawę,  jest Ci jeszcze trudniej podczas wystąpień publicznych. Szkolenie pomoże Ci podkreślić Twoje mocne strony. Pokażemy Ci, jak prezentujesz się przed innymi i poprawimy wspólnie wszystkie błędy. Dzięki świadomości, że dobrze prezentujesz się przed publicznością, wzrośnie Twoja pewność siebie!

cyfra cztery

Poznasz mowę ciała

Mowa werbalna, to nie jedyny element, którym pracujesz podczas wystąpień publicznych. Szkolenie pokaże Ci, w jaki sposób działają Twoje gesty, postawa ciała. Jest to równie ważna część prezentacji, co zdania, które wypowiadasz. Podczas szkolenia pokażemy Ci, jak prawidłowo powinieneś pracować ciałem, kiedy występujesz przez publicznością.

cyfra pięć

Nauczysz się wzbudzać zainteresowanie

Podczas wystąpień publicznych ważna jest umiejętność wzbudzenia zainteresowania wśród odbiorców. Zapewne Twoja prezentacja ma przynieść efekty, które sobie założyłeś. Uwaga słuchaczy, to początkowy krok do osiągnięcia tych efektów. Podczas szkolenia z wystąpień publicznych pokażemy Ci, jakimi sposobami możesz łatwo przykuć uwagę publiczności i wywrzeć pozytywne wrażenie.

cyfra sześć

Pokonasz tremę

Trema pojawia się prawie zawsze podczas wystąpień publicznych. Szkolenie pokaże Ci, w jaki sposób możesz ją pokonać. Musisz być świadomy, że po osobie występującej przed publicznością, widać wiele emocji. Może to w znacznym stopniu rozpraszać uwagę odbiorcy, a co za tym idzie – Twoja prezentacja może być mniej efektowna. Po szkoleniu z wystąpień publicznych nauczysz się panować nad emocjami, co pomoże Ci zrobić dobre wrażenie.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia interpersonalne

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Sztuka prezentacji – przedstawienie podstaw
2. Jak rozpoznać grupę docelową?
3. Konstrukcja prezentacji
4. Wpływ rekwizytów na powodzenie prezentacji
5. Czy da się przygotować do pytań odbiorców?
6. Techniki autoprezentacji
7. Zachowanie na „scenie” – jak się zachowywać w różnych sytuacjach
8. Jak powinien prezentować się dobry prezenter?
9. Jak poradzić sobie z trudnymi słuchaczami?
10. Istota argumentacji

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.