Szkolenie z Marketingu

Kurs marketingu to oferta dla wszystkich, którzy stawiają na skuteczną reklamę swojej firmy. Chcesz wypromować markę, którą tworzysz? Musisz wiedzieć, co powinieneś zrobić, żeby się udało. Kurs marketingu rozwinie wiedzę Twojego działu marketingowego, a przede wszystkim podniesie jego efektywność.
Oceń szkolenie

Marketing

Szkolenie menedżerskie
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 730 PLN/osoba
+23% VAT

Marketing w skrócie

Kurs marketingu jest solidną dawką wiedzy o tym, jak promować firmę. W dzisiejszych czasach, zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwo potrzebuje dobrze działającego marketingu by zyskać klientów i odnieść sukces na rynku. Marketing jest działaniem na rzecz klienta. Dzięki temu, że masz klientów, Twoja firma prosperuje. Marketing zawiera w sobie wszystkie czynności, których dokonujesz by dotrzeć do swojego targetu. Odpowiednia strategia pozwala na zrealizowanie celów firmy. Musisz pamiętać, że wraz z postępem czasu, zmieniają się formy promocji. My pokażemy Ci, co powinieneś zrobić, by dobrze zareklamować swoją firmę.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Dowiesz się, jak wyprzedzić konkurencję

Podczas szkolenia z marketingu pokażemy Ci, co możesz zrobić, żeby być o krok przed konkurencją. Wybór różnych firm na rynku jest ogromny. Dlaczego klient powinien wybrać właśnie Twoją? Odpowiedź na to pytanie poznasz podczas kursu marketingu z naszą firmą.

cyfra dwa

Poznasz komunikację w marketingu

Komunikacja marketingowa pełni bardzo ważną funkcję, zarówno w wewnętrznej strategii komunikacyjnej firmy, jak i zewnętrznej. W marketingu ważne jest tworzenie czytelnych i ciekawych komunikatów, które odzwierciedlą prawdziwy charakter Twojej marki. Szkolenie z marketingu nauczy Cię tworzyć profesjonalne komunikaty, dzięki którym wzrośnie ocena firmy w oczach klientów i pracowników.

cyfra trzy

Zbudujesz kreatywność

Większość osób uważa, że z kreatywnością trzeba się urodzić. Nie oznacza to jednak, że kreatywności nie można w sobie rozwinąć. W dzisiejszych czasach, kiedy mamy dostęp do wielu źródeł, możemy mieć wrażenie, że wszystko już zostało wymyślone. Kurs marketingu pokaże Ci, w jaki sposób możesz rozwinąć kreatywność by tworzyć nowoczesne projekty dla Twojej firmy. Jeśli uważasz, że brakuje Ci kreatywności – podejmujemy wyzwanie, by pokazać Ci, że masz jej w sobie całkiem sporo.

cyfra cztery

Zyskasz wiedzę o pozycjonowaniu Twojej strony

Pozycjonowanie strony przyczyni się do zwiększenia ilości klientów w Twojej firmie. Jak skutecznie pozycjonować? Szkolenie z marketingu da Ci wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce i która, przede wszystkim, przyniesie efekty. Musisz wiedzieć, jak ważna jest to kwestia dla rozwoju Twojej firmy. Nauczymy Cię pozycjonować, a Ty zyskasz nowych klientów. Sprawdź sam!

cyfra pięć

Dowiesz się, jakie kampanie warto tworzyć?

Szkolenie z marketingu uświadomi Ci, że nie każda kampania, reklamująca Twoje produkty jest dobra. Pokażemy Ci, w jaki sposób powinieneś je tworzyć, co powinny zawierać. Dzięki szkoleniu z marketingu, Twoje przyszłe kampanie przyniosą firmie duże zyski!

cyfra sześć

Poznasz lepiej social media

W dzisiejszych czasach budowanie wizerunku marki w social media to podstawa. Istnieje kilka ważnych portali, na których powinieneś założyć firmowe konto. Jak pewnie wiesz, założenie konta jednak nie wystarczy. Profil należy odpowiednio prowadzić. Jakie korzyści przynosi bycie w social media? Szkolenie z marketingu odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia menedżerskie

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Podstawowe zasady współczesnego marketingu
2. Sylwetka współczesnego marketera
3. Zbiór zachowań klientów i wpływ otoczenia na strategię marketingową
4. Makro i mikro otoczenie
5. Jak wygląda komunikacja marketingowa w praktyce?
6. Jak wyglądają plany marketingowe w praktyce?
7. Jak przygotować taktykę działań marketingowych?
8. Kontrolowanie efektów marketingu w firmie
9. Porównanie współczesnego i starego marketingu

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.