Szkolenie z Motywacji

Szkolenie motywacyjne przeznaczone jest dla każdego, kto chce skutecznie zainwestować w motywowanie pracowników, by zawsze pozostali pełni zapału do pracy w Twojej firmie. Warsztaty motywacyjne pomogą Ci zbudować zespół zaangażowany w codzienny rozwój Twojej firmy!
Oceń szkolenie

Motywacja

Szkolenie menedżerskie
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 780 PLN/osoba
+23% VAT

Motywacja w skrócie

Motywowanie pracowników to ważny element w strukturze całej firmy. Powoduje ona, że pracownik jest zaangażowany w swoją pracę, przychodzi do niej z przyjemnością, a nie tylko z obowiązku. Zostaje w firmie na lata. Staje się fachowcem, który dobrze zna firmę i potrafi sprostać oczekiwaniom szefa. Każdy z nas miewa spadek motywacji. Przychodzi moment, kiedy nie chce nam się iść do pracy, kiedy nie widzimy sensu w tym, co robimy i nie wiemy jak to zmienić. W firmie skutki braku motywacji mogą być opłakane. Jeśli w Twojej firmie masz problem z rotacją pracowników, jeśli odchodzą pracownicy, których bardzo cenisz – to znak, że potrzebujesz szkolenia motywacyjnego.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Pracownik na stałe

Jeśli Twoi najlepsi pracownicy odchodzą z firmy – zapewne zastanawiasz się, co się dzieje. Powody mogą być różne, jednak szkolenie motywacyjne, to sposób na rozwiązanie Twoich problemów. Pokażemy Ci, jak możesz przyczynić się do tego, by Twoi pracownicy zostali w firmie na długie lata. Nauczysz się metod, które sprawią, że odniesiesz sukces jako pracodawca, ludzie będą chcieli z Tobą pracować. Pamiętaj, że sposobów na motywację pracownika jest wiele – za sporą część z nich nie musisz płacić!

cyfra dwa

Zwiększona satysfakcja

Szkolenie motywacyjne pozwoli zbudować w Twoich pracownikach poczucie satysfakcji z pracy w Twojej firmie. Jak wiadomo, satysfakcjonująca praca, to praca, w której pracownik zostaje na lata. Przedstawimy Ci sposoby na budowanie zadowolenia z powierzonych obowiązków, pokażemy, co możesz zrobić dla rozwoju swoich pracowników, a co za tym idzie, także Twojej firmy.

cyfra trzy

Efektywność w działaniu

Szkolenie motywacyjne zwiększy efektywność w działaniu Twojego pracownika. Podczas warsztatów motywacyjnych dowiesz się, w jaki sposób możesz podnieść zaangażowanie i skuteczność swoich pracowników. Pokażemy Ci, jak możesz lepiej wykorzystać mocne strony osób, które pracują w Twojej firmie.

cyfra cztery

Walka z wypaleniem zawodowym

Wypalenie zawodowe może dopaść każdego, nawet najlepszego pracownika. W pewnym momencie każdy z nas może poczuć przeciążenie pracą i obowiązkami. Wypalenie zawodowe, które dopadnie Twojego pracownika, może skutkować jego zwolnieniem się z pracy. Podczas szkolenia motywacyjnego, poznasz techniki, które przyczynią się do pobudzenia motywacji Twojego pracownika do pracy i pokażą Ci jak walczyć z wypaleniem zawodowym.

cyfra pięć

Identyfikacja z firmą

Szkolenie motywacyjne sprawi, że pracownicy Twojej firmy będą zaangażowani w rozwój firmy. Poczują swój realny wkład w jej działanie. Warsztaty motywacyjne sprawią, że pracownik zacznie identyfikować się z Twoją firmą, co wpłynie pozytywnie na jego zaangażowanie w pracę. Osoba, która ma poczucie, że robi rzeczy ważne, staje się bardziej efektywna w działaniu.

cyfra sześć

Poprawa atmosfery w firmie

Szkolenie motywacyjne przyczyni się do wyraźnej poprawy atmosfery w Twojej firmie, a jak wiadomo, dobra atmosfera wpływa na pracę zespołu. Twoi pracownicy stworzą zgrany zespół, który będzie wzajemnie inspirować się do pracy na korzyść Twojej firmy. Wiele aspektów wpływa na motywację pracowników, grupa, w której się pracuje, jest jednym z nich.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia menedżerskie

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Czym jest motywacja
2. Pojęcie motywacji w różnych sytuacjach
3. Ocena dostosowania stylu motywowania do zachowań pracowników
4. Jak trzeba się wysławiać, żeby nas słuchano?
5. Jak chwalić i wyrażać krytykę?
6. Gotowe szablony motywacji działające na większość pracowników
7. Jak zmotywować trudnych pracowników do lepszej pracy?
8. Jak docenić dobrego pracownika?
9. Wizja przyszłości pomoże grupie prężniej działać
10. Jak oceniać pracowników, żeby nie czuli się pokrzywdzeni?

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.