Szkolenie z Zarządzania zespołu sprzedawców

Zarządzanie zespołem sprzedawców skierowane jest dla menedżerów sprzedaży, którzy chcą stworzyć skuteczny i zgrany zespół, pracujący na korzyść firmy i reprezentujący jej wysoką jakość
Oceń szkolenie

Zarządzanie zespołem sprzedawców

Szkolenie menedżerskie
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 890 PLN/osoba
+23% VAT

Zarządzanie zespołem sprzedawców w skrócie

Menedżer sprzedaży to trudny i stresujący zawód. Sprzedaż napędza rozwój firmy, istotną rolę w pracy sprzedawców odgrywa menedżer sprzedaży. Zarządza on zespołem sprzedawców, nakłada plany sprzedażowe, analizuje i tworzy raporty. Jest odpowiedzialny za zakres obowiązków swoich pracowników. Do prawidłowego funkcjonowania firmy, ważna jest wiedza jak zarządzać zespołem sprzedażowym. Należy dobrze znać specyfikę pracy z klientem, metody motywacyjne i posiadać umiejętność swobodnej komunikacji z innymi. Menedżer sprzedaży powinien także wiedzieć, jak reagować w sytuacjach kryzysowych. Ważna jest także prezencja i zbudowanie dobrej reputacji wśród pracowników.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Jesteś menedżerem sprzedaży? Naucz się rozmawiać

Podczas szkolenia zarządzania zespołem poruszamy temat, który wydaje się być oczywisty i nieskomplikowany, czyli uczymy dialogu z pracownikami. Umiejętność rozmowy z ludźmi jest w pracy menedżera sprzedaży kluczowa. Potrzebna jest umiejętność negocjacji, badania potrzeb i oczekiwań i przekazywanie ich ze swojej strony. Po szkoleniu łatwiej będzie zrozumieć Ci pracownika i poznać jego punkt widzenia.

cyfra dwa

Jak zorganizować pracę zespołu?

Zarządzanie zespołem – szkolenie pomoże Ci poradzić sobie z tym niełatwym zadaniem. Zorganizowanie zadań dla poszczególnych pracowników może być dla niektórych wyzwaniem. Zadaniem sprzedawców jest, jaka sama nazwa mówi, sprzedaż. Jednak do tego potrzebne są odpowiednie szkolenia, ustalanie terminów i zakresu obowiązków. Podczas szkolenia pokażemy Ci, jak zaplanować pracę zespołu i jak wykorzystać potencjał Twoich pracowników.

cyfra trzy

Zarządzanie zespołem – szkolenie, które pokaże Ci, jak motywować

Zatrudnienie kompetentnego pracownika nie wystarczy, by zwiększyć sprzedaż w dłuższym czasie. Jako menedżerowi sprzedaży, na pewno zależy Ci na dobrym pracowniku. Jak zmotywować go do pracy, żeby nie odszedł do konkurencji? Co możesz zrobić po swojej stronie by zatrzymać pracownika na dłużej? Podczas szkolenia zaprezentujemy Ci jak możesz zmotywować pracownika, co należy zrobić by czuł się doceniony i chciał pracować w Twojej firmie przez wiele lat.

cyfra cztery

Nowy pracownik – jak przygotować go do pracy?

Zarządzanie pracą zespołu wiąże się z zatrudnianiem nowych pracowników. Kiedy już wybierzesz odpowiedniego kandydata musisz wprowadzić go w obowiązki. Jako menedżer sprzedaży powinieneś postarać się, żeby nowy pracownik odnalazł się w pracy i dobrze zapoznał się z zakresem swoich obowiązków. Jak to zrobić? Dowiesz się na szkoleniu z zarządzania zespołem.

cyfra pięć

Rozsądne prognozy sprzedaży

Zarządzanie zespołem sprzedawców często wiąże się z tworzeniem planów sprzedażowych. Jak stworzyć właściwy plan sprzedażowy? Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Dobry plan sprzedażowy powinien uwzględniać wiele czynników, a przede wszystkim, powinien być możliwy do zrealizowania dla zespołu. Podczas szkolenia pokażemy Ci, jakie błędy popełniasz przy stawianiu prognoz sprzedażowych, a także co zrobić by uniknąć ich w przyszłości.

cyfra sześć

Zarządzanie zespołem. Szkolenie nauczy Cię budowania zespołu

Zbudowanie efektywnie pracującego zespołu nie jest łatwym zadaniem. Nie wystarczy znaleźć osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Sprzedawca powinien także potrafić pracować w grupie. Menedżer sprzedaży ma za zadanie zbudować i utrzymać zgrany zespół. Wyniki sprzedaży mogą podnieść tylko sprzedawcy z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia menedżerskie

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Podstawowe zagadnienia dotyczące zarządzania grupą sprzedawców
2. Trzy podstawowe filary sprzedaży
3. Ustalenie celów długo i krótko-terminowych
4. Wpływaj na swoich pracowników
5. Komunikacja z zespołem sprzedażowym to podstawa
6. Przedstawienie modelu idealnego szefa sprzedawców
7. Samoświadomość lidera
8. Sposoby nagradzania sprzedawców
9. Przeszkól swoich pracowników na doskonałych sprzedawców
10. Jak walczyć z wypaleniem zawodowym wśród pracowników?

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Czy dowiem się na szkoleniu jaki jest najprostszy sposób na monitorowanie pracy moich pracowników?

Podczas szkolenia poznajesz skuteczne metody zarządzania swoim zespołem. Jeśli szukasz sposobów i narzędzi monitorujących – podpowiemy Ci, z jakich rozwiązań możesz skorzystać.

2. Czy szkolenie z zarządzania zespołem pomoże mi zbudować autorytet?

Podczas szkolenia poznasz cechy dobrego i złego menedżera. Pokażemy Ci, w jakich sytuacjach możesz najlepiej zareagować, aby zyskać szacunek w oczach zespołu. Stosując się w codziennej pracy do zasad, które Ci przedstawimy, masz spore szanse na zbudowanie autorytetu.

3. Jaki jest czas oczekiwania na program szkolenia z obsługi klienta specjalnie dostosowany do mojej firmy?

Podczas ustalania wszystkich szczegółów kursu, umawiamy się na konkretne terminy. W określonym terminie przygotujemy wszystkie niezbędne materiały.

4. Czy możemy zorganizować szkolenie, w którym udział bierze nie tylko kierownik, ale też jego zespół?

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej, indywidualnej oferty szkolenia, skontaktuj się z naszymi doradcami. Poznamy Twoje oczekiwania i motywy, a następnie zorganizujemy specjalne szkolenie!

5. Czy szkolenie zarządzanie zespołem sprzedawców przeznaczone jest dla doświadczonych kierowników, czy dopiero rozpoczynających pracę menedżerską?

Programy naszych szkoleń są starannie dobierane do branży klienta i jego oczekiwań. Jeśli chcesz doszkolić kierownika z wieloletnim doświadczeniem – my możemy Ci to zaoferować. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku świeżo upieczonego pracownika – damy mu solidne podstawy w pracy kierowniczej.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.