Szkolenie z Zarządzania zespołem

Zarządzenie zespołem – szkolenie przeznaczone jest osób, które pracują na stanowisku kierowniczym i dyrektorkim, a ich praca polega na zarządzaniu zespołem. Dowiedz się, jak zbudować efektywny zespół, jak zyskać szacunek w oczach pracowników i skutecznie łączyć różne obowiązki, które na Ciebie spadają.
Oceń szkolenie

Zarządzanie zespołem

Szkolenie menedżerskie
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 860 PLN/osoba
+23% VAT

Zarządanie zespołem w skrócie

Zarządzanie zespołem – szkolenie, które pozwoli Ci stać się lepszym kierownikiem i dyrektorem. Praca polegająca na zarządzaniu zespołem jest bardzo odpowiedzialna. Sprawując funkcję kierowniczą jesteś odpowiedzialny za profesjonalne wykonywanie obowiązków swoich i swojego zespołu. Poleganie na innych osobach i obdarzenie ich zaufaniem wiąże się z dużym ryzykiem. Organizacja pracy zespołu wymaga szeroko rozwiniętych umiejętności komunikacji i wielu innych. Nasze szkolenie z zarządzania zespołem skierowane jest do wszystkich kierowników: tych, którzy pracują na różnych szczeblach od dłuższego czasu, a także dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu zespołem.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Zbudujesz zaangażowanie pracowników

Każdy kierownik lub dyrektor chciałby mieć pracownika w pełni zaangażowanego w pracę i rozwój firmy. Zdarza się jednak, że pracownikowi, który posiada duże kompetencje, może brakować zaangażowania w pracę. Jak pobudzić to zaangażowanie? Szkolenie z zarządzania zespołem nauczy Cię zwiększać poziom zaangażowania Twoich pracowników.

cyfra dwa

Staniesz się lepszym rozmówcą

Zarządzanie zespołem wiąże się z prowadzeniem wielu rozmów. Jeśli chcesz być szanowanym przełożonym – musisz wiedzieć, jak rozmawiać z ludźmi. Podczas szkolenia z zarządzania zespołem dowiesz się, jak prowadzić rozmowy z pracownikami, ale nie tylko. Dowiesz się także, jak dobrze wypaść na rozmowach biznesowych oraz w sytuacjach trudnych i niezręcznych. Po szkoleniu będziesz wiedzieć, jak radzić sobie podczas rozmów niełatwych do przeprowadzenia.

cyfra trzy

Będziesz wiedzieć, co robić kiedy w firmie pojawi się konflikt

W każdej firmie czasami wybucha mniej lub bardziej poważny konflikt. Pewnie wiesz o tym najlepiej lub niedługo się przekonasz. Jako kierownik jesteś zobligowany do próby załagodzenia każdej trudnej sytuacji, która pojawia się w Twoim zespole. Zarządzanie zespołem – szkolenie, pozwoli Ci poznać możliwe przyczyny konfliktu, który może pojawić się w przyszłości. Podpowiemy Ci, jak odpowiednio reagować by zniwelować negatywne skutki pojawienia się nieporozumień tak, by nie wpłynęły one na pracę zespołu.

cyfra cztery

Poznasz różne style zarządzania i wybierzesz odpowiedni dla siebie

Nie istnieje jeden styl zarządzania – jest ich więcej. Szkolenie z zarządzania zespołem da Ci wiedzę na ich temat. Pokażemy Ci, jak działa każdy z nich i pomożemy dostosować odpowiedni do Twojego rodzaju pracy. Stosowanie odpowiedniego stylu zarządzania jest bardzo ważne dla rozwoju i skuteczności Twojego zespołu, a także całej firmy.

cyfra pięć

Dowiesz się, jak rozliczyć pracownika z jego efektywności

Szkolenie z zarządzania zespołem nauczy Cię metod, które pomogą kontrolować pracę Twoich podwładnych. Nauczysz się rozliczać efektywność poszczególnego pracownika, podpowiemy Ci jak sprawić, żeby jego wydajność była większa. Niezależnie od tego, jakie masz relacje ze swoim zespołem – po szkoleniu łatwiej będzie Ci trzymać rękę na pulsie.

cyfra sześć

Motywowanie pracowników

Podczas szkolenia z zarządzania zespołem, pokażemy Ci sposoby na motywowanie pracowników. Jeśli myślisz, że pracownika motywuje jedynie pensja – to znak, że takie szkolenie jest Ci potrzebne. Poznasz lepiej pracownika, jego podejście i motywacje. Podpowiemy Ci, jak zatrzymać w firmie skutecznego pracownika i jak zwiększyć motywację do pracy podwładnych.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia menedżerskie

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Jak stworzyć „zespół” w pracy?
2. Komunikacja między liderem a zespołem podstawowym czynnikiem przynoszącym korzyści
3. Tworzenie się zespołu to długi proces – poznaj jego wizje, cel, pracowników
4. Wyznaczanie celów
5. Sprawiedliwe powierzenie zadań właściwym osobom
6. Jak zażegnać kryzysowe sytuacji w Twoim zespole? Np. Konflikt.
7. Zwiększ produktywność zespołu
8. Kiedy możesz zaufać swojemu zespołowi?
9. Poznanie gotowych styli i technik zarządzania zespołem – zbuduj swój styl zarządzania
10. Określ potrzeby i cykl życia własnego zespołu
11. Dobre rady managerów, którym udało się zbudować własny team

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Czy szkolenie zarządzanie zespołem uczyni mnie lepszym kierownikiem?

Na bycie dobrym kierownikiem składa się wiele czynników. Szkolenie z zarządzania zespołem wskaże Ci wiele kwestii, które przyczynią się do poprawy jakości Twojej pracy. Musisz jednak pamiętać, że by być dobrym kierownikiem musisz stale pracować nad swoimi umiejętnościami.

2. Czy po szkoleniu pracowników z zarządzania zespołem wzrośnie ocena firmy na rynku?

Szkolenie z zarządzania zespołem może przyczynić się do wzrostu oceny Twojej firmy na rynku. Skuteczne zarządzanie zespołem jest bardzo ważne, ponieważ wpływa na działanie pracowników, a to zdecydowanie może wpłynąć na jakość usług Twojej firmy.

3. Czy szkolenie z zarządzania zespołem pokaże mi w jaki sposób mogę zatrzymać dobrego pracownika?

Szkolenie z zarządzania zespołem zawiera także elementy motywacyjne, a co za tym idzie pokażemy Ci, co możesz zrobić by pracownicy czuli się docenieni i zostali w firmie na lata. W tej kwestii bardzo dobrze może pomóc Ci osobne szkolenie motywacyjne.

4. Czy szkolenie zarządzanie zespołem da mi wskazówki jak zintegrować zespół?

Zintegrowany zespół pracuje wydajniej, dlatego podczas naszego szkolenia zarządzania zespołem podpowiemy Ci, co możesz zrobić by zbudować grupę zintegrowaną i zaangażowaną w rozwój Twojej firmy.

5. Jaka jest minimalna ilość uczestników by szkolenie mogło odbyć się w mojej firmie?

Minimalna ilość uczestników do zorganizowania szkolenia to 3 osoby. Staramy się szkolić w małych grupach, by uzyskać jak najlepsze efekty. Na szkolenie możesz zapisać dowolną ilość osób, powyżej liczby trzech.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.