Szkolenie z Efektywnego zarządzania czasem

Szkolenie zarządzanie czasem skierowane jest do wszystkich, którzy chcą zdobyć umiejętność rozsądnego planowania. Nauczymy Cię panować nad listą zadań i wyznaczonymi terminami.
Oceń szkolenie

Zarządzanie czasem

Szkolenie sprzedażowe
Czas trwania:
od 8h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 390 PLN/osoba
+23% VAT

Zarządzanie czasem w skrócie

Szkolenie zarządzanie czasem pozwoli Ci zdobyć umiejętność organizacji tygodnia pracy. Jeśli nie potrafisz sprostać nałożonym terminom i zawsze się spóźniasz – pokażemy Ci jak zarządzać czasem. Zarządzanie czasem pracy nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Dlatego przychodzimy z pomocą. Podczas naszego szkolenia dowiesz się jak wyznaczać swoje cele zadania, pokażemy Ci w jaki sposób ustalać priorytety. Nauczysz się mądrze rozkładać pracę w ciągu dnia, a nawet tygodnia, dzięki temu Twój codzienny tryb stanie się bardziej ułożony i spójny. W pracy spędzasz większość dnia, dlatego dobra organizacja przyniesie Ci mnóstwo korzyści.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Znajdź swoje mocne strony i wykorzystaj je do zarządzania czasem

Podczas szkolenia zarządzanie czasem pomożemy Ci odkryć Twoje mocne i słabe strony. Podpowiemy, jak możesz wykorzystać wszystkie zalety do skutecznego zarządzania czasem i jak zniwelować słabości, by nie przeszkadzały w codziennym wykonywaniu obowiązków.

cyfra dwa

Poradzisz sobie z presją czasu

Twoja praca wiąże się ze stresem? Masz z góry nałożone terminy, których musisz przestrzegać. Nie martw się – dzięki szkoleniu zarządzanie czasem, dowiesz się jak skutecznie poradzić sobie z presją czasu, jak zwalczyć stres. Kiedy jesteś zestresowany, pracujesz w utrudnionych warunkach, przez co swoje zadania możesz wykonywać mniej efektywnie niż zwykle. Powiemy Ci, jak sobie z tym poradzić.

cyfra trzy

Efektywna praca w zespole

Praca w zespole sprawia, że czas wykonywania Twoich zadaniach nie jest całkowicie zależny tylko od Ciebie. Jak zarządzać czasem, kiedy pracujesz z innymi? Szkolenie zarządzanie czasem nauczy Cię prawidłowo rozdzielać zadania, tak by praca w zespole nie wiązała się z blokadą w działaniu.

cyfra cztery

Nie wiesz gdzie uciekł Ci czas? Poznasz odpowiedź na szkoleniu zarządzanie czasem

Jeśli nie zdążyłeś zrobić swoich zadań i nie wiesz, gdzie podział się Twój czas pracy, zapewne masz do czynienia z tzw. „złodziejem czasu”. Jak sobie z tym poradzić? Szkolenie zarządzanie czasem pokaże Ci, w jaki sposób i dlaczego „złodziej czasu” grasuje w Twojej firmie. Podpowiemy Ci także, jak możesz zniwelować skutki jego obecności.

cyfra pięć

Prowadzenie kalendarza

Prowadzisz kalendarz? Jeśli nie, to czas to zmienić. Prowadzenie kalendarza jest niezwykle ważne, kiedy dotyczy Cię natłok obowiązków. Pomoże Ci to działać systematycznie. Zapisku w kalendarzu sprawią, że o niczym nie zapomnisz, będziesz mógł przygotować się do każdego elementu pracy i nie zaskoczy Cię nic niespodziewanego. Szkolenie zarządzanie czasem nauczy Cię prawidłowo prowadzić kalendarz, tak by efekty były zauważalne.

cyfra sześć

Jak zarządzać czasem? Szkolenie nauczy Cię ustalać cele

W odpowiednim zarządzaniu czasem ważne jest ustalenie celów i priorytetów. Układając odpowiednio plan dnia jesteś w stanie zaoszczędzić sporo czasu. Podczas szkolenia pokażemy Ci, w jaki sposób należy to robić. Takie ustalenia wymagają solidnego przemyślenia, prawidłowa organizacja celów to podstawa w zarządzaniu czasem.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Ustalanie priorytetów dnia
2. Dobra organizacja dnia
3. Jak podjąć trafne decyzje?
4. Zorganizowanie czasu
5. Jak nie marnować czasu
6. Współpraca z innymi uczestnikami życia społecznego
7. Bliższe poznanie błędów, które przeszkadzają w trafnym zarządzaniu czasem
8. Stres podczas pracy naszym wrogiem
9. Jak planować czas w pracy aby mieć czas na odpoczynek
10. Bliższe przyjrzenie się problemom towarzyszącym uczestnikom szkolenia w zarządzaniu czasem

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Czy na szkoleniu pokazywane jest użycie programów wspomagających pracę kierowników?

Podczas szkolenia pokazujemy, w jaki sposób możesz zaplanować swój czas pracy. Wskazujemy narzędzia, które wspomagają organizację obowiązków, zarówno Twoich, jak też pracowników. Nie skupiamy się tylko na programach, ale poruszamy ten temat.

2. Czy zarządzanie czasem pomoże mi lepiej ocenić kompetencje moich pracowników?

Szkolenie da Ci wiedzę, jak możesz organizować pracę zespołu, jak możesz wykorzystać czas pracy na efektywność. Będziesz mógł wykorzystać wiedze także do oceny czasu pracy każdej z osób, jednak niekoniecznie kompetencji.

3. Czy w szkoleniu zarządzanie czasem mogą uczestniczyć tylko kierownicy?

Szkolenie zarządzanie czasem, przeznaczone jest dla każdego, jednak naszym zdaniem szczególnie pożyteczne będzie dla kierowników, dyrektorów i osób, które organizują pracę innych.

4. Czy jest jakaś maksymalna liczba uczestników, którzy mogą wziąć udział w szkoleniu zarządzanie czasem?

Nie organizujemy szkoleń w dużych grupach, ze względu na to, że chcemy poświęcić wystarczającą ilość czasu na rozwój każdego uczestnika. Ty decydujesz o tym, ile osób chcesz wyszkolić. My podpowiadamy, jak możemy podzielić grupy by nauka stała się efektywna.

5. Czy szkolenie pozwoli mi wpłynąć na tempo pracy moich pracowników?

Podczas szkolenia nie pokażemy Ci jak wywołać presję na pracownikach, ale za to nauczysz się tworzyć harmonogram, który znacznie usprawni pracę Twoją i Twojego zespołu.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.