Szkolenie z Email marketingu

E-mail marketing, to szkolenie, które skierowane jest do firm, chcących w prosty sposób zwiększyć bazę klientów. Poczta elektroniczna jest potężnym narzędziem marketingowym, które warto wykorzystać do promocji swojej firmy.
Oceń szkolenie

Email marketing

Szkolenie sprzedażowe
Czas trwania:
od 8h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 430 PLN/osoba
+23% VAT

Email marketing w skrócie

E-mail marketing jest skutecznym narzędziem marketingu internetowego. E-mail marketing, jak sama nazwa mówi, wykorzystuje pocztę elektroniczną. Służy do zdobywania klientów i utrzymywania długotrwałych relacji. Jest to skuteczny sposób by zdobywać zainteresowanie klientów firmowych produktem i budować profesjonalny wizerunek firmy. Oprócz tego, jest to metoda, której efektywność można łatwo zmierzyć, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi. E-mail marketing może dotrzeć do każdego, nie ma żadnych ograniczeń lokalizacyjnych. Szkolenie pokaże Ci, jak w pełni wykorzystać potencjał e-mail marketingu!

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Znajomość zasad dobrego e-mail marketingu

Znajomość zasad dobrego e-mail marketingu to podstawa, by tworzyć ciekawe i skuteczne treści. Na e-mail marketing składa się wiele aspektów. Ich znajomość uczyni Cię profesjonalistą w swoim fachu. Szkolenie pozwoli Ci zostać specjalistą e-mail marketingu, jakim chcesz się stać.

cyfra dwa

Pokażemy, jak zaplanować skuteczną kampanię

W e-mail marketingu ważne jest zaplanowanie skutecznej kampanii. Jak to zrobić? Na szkoleniu przedstawimy Ci, w jaki sposób działają kampanie e-mail marketingowe, jak możesz je zaplanować i skutecznie wdrożyć. Chcesz stworzyć kampanię, która będzie Twoim sukcesem? Zapisz się na szkolenie.

cyfra trzy

Rozwiniesz kreatywność

W e-mail marketingu kreatywność jest bardzo ważna. Dzięki niej możesz tworzyć treści, które będą interesujące dla klientów. Jeśli  myślisz, że nie jesteś osobą kreatywną – jesteś w błędzie. Kreatywność jest umiejętnością, którą możesz w sobie wypracować. Szkolenie pokaże Ci, jak tworzyć interesujące i kreatywne treści, przynoszące założony cel.

cyfra cztery

Poznasz narzędzia pomocne przy e-mail marketingu

Przy tworzeniu e-mail marketingu, bardzo pomaga znajomość kilku narzędzi wspierających pracę. Dzięki nim, jesteś w stanie zwiększyć efekty swojej pracy. Dowiesz się, w jakim stopniu Twoje komunikaty trafiają do odbiorców. To pomoże Ci tworzyć lepiej dostosowane treści. Szkolenie da Ci wiedzę nie tylko z samego e-mail marketingu, ale też narzędzi, które będą wspierać Twoją pracę.

cyfra pięć

Dowiesz się, co zrobić by Twoje działania wzbudziły zainteresowanie

E-mail marketing może być niesłusznie odbierany przez wiele osób, jako spamowanie. Profesjonalny specjalista e-mail marketingu wie, w jaki sposób tworzyć treści, aby były one ciekawe dla odbiorcy wiadomości. Na szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób możesz uatrakcyjnić wysyłany komunikat, aby na tym zyskać.

cyfra sześć

Poznasz techniczne kwestie e-mail marketingu

E-mail marketing wiąże się z wieloma technicznymi aspektami, takimi jak na przykład kodowanie. Podczas szkolenia dowiesz się, co powinieneś umieć by dostać zatrudnienie jako specjalista E-mail marketingu. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, ale nie wiesz dokładnie co masz zrobić – podczas szkolenia dokładnie omówimy, czego Ci brakuje, a co mógłbyś podszkolić.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Podstawowe zasady tworzenia e-maili sprzedażowych
2. Dopasowania treści maila do potrzeb różnych klientów
3. Jak pisać maile aby uzyskać cel?
4. Temat jednym z najważniejszych czynników wpływających na konwersję
5. Jak zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu?
6. Pierwszy kontakt może zaważyć o dalszych losach współpracy
7. Napisz angażującą wiadomość
8. Techniczna sfera e-mail marketingu
9. Dyskusja, wymiana poglądów
10. Podsumowanie szkolenia

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.