Szkolenie dla Handlowca

Kurs handlowca polecamy wszystkim, którzy chcą być najlepszymi specjalistami w branży handlowej. Praca w tej branży nie jest łatwa, więc aby być ekspertem potrzebne są specjalistyczne umiejętności. Pomóż swojej firmie wznieść się do góry dzięki wykwalifikowanej kadrze!
5 (100%) 1 vote

Handlowiec

Szkolenie sprzedażowe
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 740 PLN/osoba
+23% VAT

Handlowiec w skrócie

O sukcesie firmy działającej w branży handlowej w dużej mierze decydują predyspozycje osób zatrudnionych. Dobry handlowiec zwiększa zyski firmy i niweluje straty. Do przeprowadzenia skutecznej transakcji niezbędna jest umiejętności nawiązywania kontaktu z ludźmi. Jakie kompetencje powinien posiadać handlowiec? Do czego potrzebny jest kurs handlowca? Skuteczny handlowiec potrafi budować relacje. Oprócz tego posiada wiele innych umiejętności miękkich takich jak komunikatywność, odporność na stres i właściwe zarządzanie czasem. Dla firmy niezwykle ważne jest by trafnie rozpoznać skutecznego handlowca. Kurs handlowca pozwoli rozwinąć naturalne predyspozycje, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy staną się jeszcze bardziej efektywni.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Certyfat ze szkolenia handlowca

Certyfikat

Kurs handlowca da Ci ważny certyfikat, który udowadnia, że posiadasz ważne dla tego zawodu umiejętności.

Niezbędna wiedza z kursu Handlowca

Niezbędna wiedza

Podczas kursu, zyskasz cenną wiedzę, która pomoże Ci być lepszym handlowcem. Staniesz się profesjonalistą w oczach szefa i klientów.

Zyskasz więcej możliwości

Możliwości

kurs handlowca otworzy Ci możliwości do zdobycia nowych kontraktów i klientów, co pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek w oczach pracodawcy

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Pokaż swoją najlepszą stronę

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Zapewne słyszałeś to wielokrotnie. Okazuje się, że ludzki umysł ma skłonność do oceny drugiej osoby już w kilka sekund po pierwszym kontakcie. Na kursie handlowca poznasz trudną sztukę autoprezentacji. Dowiesz się, co musisz zrobić, żeby klient chciał z Tobą współpracować. O sukcesie udanej transakcji decydują nie tylko Twoje umiejętności, ale też podejście osoby, z którą masz styczność. Pokażemy Ci jak możesz zyskać przychylność klienta.

cyfra dwa

Zbudujesz nowe relacje, pozyskasz wartościowych klientów

Kurs handlowca pokaże Ci, jak skutecznie komunikować się z innymi. Nauczysz się budować trwałe relacje, a także swoją wiarygodność wśród klientów. To pomoże Ci w pozyskiwaniu kolejnych transakcji i zwiększania bazy klientów. Po kursie handlowca będziesz wiedzieć jak zbudować pozytywne relacje i zdobyć lojalność klienta.

cyfra trzy

Jesteś narażony na konflikt? Musisz wiedzieć, jak go załagodzić!

W pracy z ludźmi czasami zdarza się, że dwie osoby zmierzają w różnym kierunku, co może wywołać niepotrzebne nieporozumienia. Po kursie handlowca będziesz wiedzieć, jak załagodzić każdy konflikt, w taki sposób by nie stracić klienta i jednocześnie zrealizować transakcję w korzystny dla Ciebie sposób. Pokażemy Ci, jak dojść do porozumienia i potrzymać biznesową relację, pomimo niezgodności z klientem.

cyfra cztery

Nie masz na nic czasu? Naucz się nim zarządzać na kursie handlowca

W pracy handlowca ważna jest umiejętność ustawienia priorytetów. Kiedy masz mnóstwo spotkań w różnych częściach miasta, często musisz pracować dłużej, niż jest to koniecznie. Na kursie handlowca pokażemy Ci, jak umiejętnie zarządzać czasem i ułatwić sobie pracę. Nie będziesz mieć więcej problemów z realizacją terminów.

cyfra pięć

Stresująca sytuacja? Po kursie handlowca stres nie będzie Ci straszny!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem. Stresujące sytuacje dotykają każdego, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. My pokażemy Ci jak sobie poradzić z nim w życiu zawodowym. Wiemy, że w pracy handlowca stres jest częstym towarzyszem, jednocześnie może on zepsuć niejedną transakcję. Podczas kursu handlowca dowiesz jak zamienić niszczący stres na efektywne działanie.

cyfra sześć

Na kursie handlowca nauczymy Cię negocjacji

Umiejętność negocjacji jest niezwykle ważna w pracy handlowca. Podczas kursu handlowca nauczysz się rozmawiać z klientem. Dowiesz się jak skutecznie zanalizować jego potrzeby i jak reagować na zastrzeżenia. Pokażemy Ci w jaki sposób możesz uzyskać profity dla swojej firmy, jednocześnie sprawiając, że klient będzie zadowolony z transakcji.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Praca handlowca – czy jest bardzo ciężka?
2. Wybrane etapy procesu sprzedaży
3. Osobowość klienta ma ogromny wpływ na konwersję
4. Zasady efektywnej komunikacji w relacjach handlowiec – klient
5. Techniki „wejścia” i skutecznej perswazyjnej rozmowy telefonicznej
6. Jak zaprezentować produkt, żeby spełnił oczekiwania klienta?
7. Jak poradzić sobie z obiekcjami klientów?
8. Proces zamykania sprzedaży jednym z najważniejszych
9. Handlowiec powinien być także dobrym negocjatorem
10. Ciągły rozwój sprzedawcy to klucz do spełnienia zawodowego
11. Podsumowanie warsztatów

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Czy kurs handlowca może dodać mi pewności siebie?

Kurs handlowca pozwala zwiększyć Twoje umiejętności. Świadomość, że posiadasz wysokie kwalifikacje i kompetencje z pewnością zwiększy Twoją pewność siebie. Podczas kursu handlowca staramy się dodać pewności siebie naszym klientom, stosując odpowiednie techniki.

2. Czy jest jakaś maksymalna liczba uczestników, którzy mogą wziąć udział w kursie handlowca?

Liczba osób w grupie podczas kursu handlowca jest ograniczona. Wynika to z faktu, że chcemy starannie przyjrzeć się każdemu uczestnikowi i poświecić mu tyle uwagi, by całość przyniosła spodziewany efekt. Jeśli chcesz przeszkolić dużą liczbę pracowników – skontaktuj się z nami, a znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

3. Czy kurs handlowca nauczy mnie robić pozytywne pierwsze wrażenie, żeby klienci chcieli ze mną rozmawiać?

Podczas kursu handlowca przedstawimy Ci najważniejsze cechy, jakie powinien mieć dobry handlowiec. Sprawdzimy, czy posiadasz naturalne predyspozycje i co możesz rozwinąć. Nauczymy Cię robić pozytywne pierwsze wrażenia i prowadzić rozmowy w sposób budujący relację z klientem.

4. Czy czas przeznaczony na szkolenie jest wystarczający do poznania zagadnień, które będę mógł wykorzystać w swojej pracy od razu po kursie?

Czas, jaki przeznaczamy na szkolenie nie jest niezmienny. Doradzamy, jak długi kurs powinieneś wybrać, jednak jeśli uznasz, że chcesz go przedłużyć – dostosujemy się do Twoich potrzeb. Kurs handlowca da Ci możliwość poznania najważniejszych elementów, które będziesz mógł utrwalić wykonując codzienne obowiązki.

5. Czy kurs handlowca pokaże mi jak zbudować bazę lojalnych klientów?

Kurs handlowca pokaże Ci, jakich technik powinieneś używać, żeby skutecznie pozyskać nowych klientów, ale nie tylko. Nasz program szkolenia zawiera różne elementy, które wskażą Ci drogę do utrzymania stałych relacji z każdym klientem.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.