Szkolenie z Negocjacji

Szkolenie z negocjacji przeznaczone jest dla wszystkich, których praca opiera się na pozyskaniu odpowiednich warunków różnych umów poprzez negocjacje. Jest to ważna umiejętność, która ma istotny wpływ na komunikację zarówno z klientem, jak i pracownikami. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu z negocjacji, Twoja praca będzie bardziej efektywna.
Oceń szkolenie

Negocjacje

Szkolenie sprzedażowe
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 690 PLN/osoba
+23% VAT

Negocjacje w skrócie

Czy potrafisz odpowiedzieć na pytanie czym są negocjacje? Być może nie jesteś tego do końca świadomy, ale uczestniczysz w nich każdego dnia, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w pracy. Kontakty międzyludzkie zawsze zawierają elementy negocjacji. Negocjujesz nie tylko w pracy, ale też w sklepie lub domu i innych miejscach. Szkolenie z negocjacji pozwoli Ci udoskonalić naturalne predyspozycje. Dzięki temu, będziesz świadomie korzystać ze sztuki negocjacji i staniesz się skutecznym rozmówcą. Łatwiej będzie Ci pozyskać klientów i kontakty, a także porozumieć się ze współpracownikami. Zobacz ofertę szkolenia i pozwól sobie na efektywność!

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Jak być pewnym siebie w negocjacjach

Kiedy negocjujesz, oprócz znajomości technik, musisz reprezentować odpowiednią postawę. Szkolenie z negocjacji przygotuje Cię nie tylko teoretycznie i praktycznie do negocjacji z klientem. Da Ci coś więcej. Pokażemy Ci, jak wzmacniać i budować pewność siebie w czasie ważnych rozmów. Pewność siebie zwiększa szansę na sukces, a więc musisz ją w sobie solidnie zbudować, jeśli chcesz być dobrym negocjatorem – my Ci w tym pomożemy.

cyfra dwa

Tricki negocjacyjne

Podczas szkolenia z negocjacji poznasz najważniejsze tricki negocjacyjne. Poznasz je nie tylko w teorii, przede wszystkim pokażemy Ci, jak ich używać. Wspólnie przećwiczymy stosowanie ich na konkretnych przykładach, następnie przeanalizujemy i wyciągniemy odpowiednie wnioski. Po szkoleniu z negocjacji, tricki negocjacyjne będą przez Ciebie używane bardzo swobodnie i naturalnie.

cyfra trzy

Jak negocjować, kiedy powstał konflikt

Szkolenie z negocjacji nie tylko nauczy Cię prowadzić skuteczne negocjacje. Pokażemy Ci, jak najlepiej zareagować jest w przypadku konfliktu. Jak negocjować z kimś, kto Cię atakuje? W pracy z ludźmi często zdarza się, że pojawiają się trudne do rozwiązania konflikty. Dużo trudniej jest negocjować, jeśli panuje napięta atmosfera. Pokażemy Ci, jak prawidłowo negocjować w niełatwych sytuacjach.

cyfra cztery

Poznasz swoje słabe i mocne strony w negocjacjach

Podczas szkolenia z negocjacji, wspólnie przeanalizujemy Twoje umiejętności negocjacyjne. Pomożemy Ci odkryć Twoje słabe i mocne strony, pokażemy Ci, jak połączyć je z wiedzą, którą zdobędziesz. Staniesz się negocjatorem z kompletem umiejętności.

cyfra pięć

Przygotowanie i planowanie udanych negocjacji

Wiesz, że czeka Cię ważna rozmowa, od której wiele zależy? Dzięki umiejętnością zdobytym podczas szkolenia z negocjacji w naszej firmie, będziesz wiedzieć jak przygotować i zaplanować strategię negocjacji, tak by osiągnąć cel, na którym Ci zależy. Zaplanujesz spotkanie ze swoim rozmówcą w sposób, który pomoże Ci uzyskać efekty, które wpłyną na rozwój firmy.

cyfra sześć

Szkolenie z negocjacji nauczy Cię reagować

Szkolenie z negocjacji nie tylko uczyni Cię skutecznym negocjatorem, który będzie swobodnie porozumieć się z odbiorcą. Oprócz technik negocjacyjnych dowiesz się także, jak powinieneś zareagować, kiedy zauważysz, że Twój rozmówca również zna sztukę negocjacji. Nie daj się zaskoczyć – przygotujemy Cię do każdego rodzaju sytuacji.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Przypomnienie podstawowych zasad korzystania z PowerPointa
2. Analiza klientów
3. Wyznaczenie celów jakie ma spełnić prezentacja sprzedażowa
4. Jaki wpływ ma na nas otaczające nas środowisko?
5. Jaki wpływ na pomyślne zakończenie prezentacji ma komunikacja niewerbalna?
6. Skuteczna perswazja
7. Uważaj na pułapki podczas ustnej prezentacji sprzedażowej
8. Dopasowanie estetyki prezentacji do kategorii tematyki
9. Skup uwagę klienta na Twoich słowach a nie wyświetlonych slajdach
10. Zakończ z klasą przedstawioną tematykę
11. Początkowe stadium – nauka zadań negocjacyjnych
12. Jakie są techniki negocjacyjne?
13. Dlaczego tak ważne jest pierwsze wrażenie?
14. Komunikacja werbalna – cechy dobrego negocjatora
15. Przedstawienie wielu technik pomagających w negocjacjach
16. Cechy dobrego negocjatora
17. Określenie stylu prowadzenia negocjacji dostosowanych do poszczególnych klientów
18. Innowacyjne zasady prowadzenia udanych negocjacji
19. Faza zamykania negocjacji, dlaczego tak ważna?
20. Namów klienta do dalszej współpracy

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Czy szkolenie z negocjacji będzie odpowiednie dla działu sprzedażowego?

Szkolenie z negocjacji jest jak najbardziej odpowiednie dla osób z działu sprzedażowego. Pokażemy, jak należy negocjować z klientem by obie strony były usatysfakcjonowane.

2. Co wyróżnia to szkolenie od innych tego typu?

Podczas szkolenia każdy aktywnie uczestniczy w zadaniach wskazanych przez trenera, dzięki temu uczestnicy mogą przećwiczyć określone sytuacje.

3. Czy zajęcia mają formą praktyczną?

Tak, każdy z naszych kursów opiera się na praktycznym trenowaniu umiejętności. Wyznajemy zasadę że najlepiej jest uczuć się poprzez działanie.

4. Czy musze brać udział w innym kursie, by móc zapisać się na szkolenie z negocjacji?

Nie jest wymagane uczestnictwo w innym kursie przez zapisaniem się na szkolenie z negocjacji.

5. Gdzie odbędzie się szkolenie z negocjacji?

Szczegóły lokalizacji określamy wspólnie przed rozpoczęciem szkolenia. Może się odbyć w wybranej przez nas Sali lub w Państwa siedzibie, jeśli są ku temu odpowiednie warunki.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.