Szkolenie ze Sprzedażowej prezentacji w PowerPoincie

Szkolenie prezentacja biznesowa skierowane jest do sprzedawców, którzy chcą zwiększyć efektywność swojej pracy, dzięki użyciu prezentacji sprzedażowych, wykonanych w PowerPoincie. Chcesz poznać sposób by zwiększyć atrakcyjność swojego produktu? Zaskocz klienta perfekcją swojej prezentacji!
Oceń szkolenie

Sprzedażowa prezentacja – PowerPoint

Szkolenie sprzedażowe
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 890 PLN/osoba
+23% VAT

Sprzedażowa prezentacja w skrócie

Prezentacja biznesowa w PowerPoint, jest to szkolenie, na którym jak sama nazwa wskazuje, uczymy tworzyć efektowne prezentacje w PowerPoint. Jeśli musisz przedstawić swój produkt klientowi, chcesz to zrobić w profesjonalny sposób, zachęcając go do zakupu. Od prezentacji sprzedażowej, którą przedstawiasz klientowi, może zależeć udana transakcja i zarobek. Zwiększ swoje szanse na zysk, inwestując w szkolenie, które pokaże Ci, jak możesz zachwycić klienta podczas prezentacji, nie tylko poprzez efekty wizualne, ale również treść sprzedażową prezentacji.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Stworzysz prezentacje zapadającą w pamięć

Stworzenie efektywnej prezentacji, która spodoba się klientowi i zapadanie mu w pamięć, jest nie lada wyzwaniem. Podczas szkolenia pokażemy Ci, jak w prosty sposób możesz zyskać w oczach klienta. Nauczymy Cię tworzyć wartościową treść sprzedażową, która otoczona będzie pozytywnym efektem wizualnym.

cyfra dwa

Podkreślisz najważniejsze zalety produktu

Podczas szkolenie pokażemy Ci, w jaki sposób możesz podkreślić zalety swojego produktu, tak by wywołać pozytywne odczucia klienta. Nieumiejętne podkreślenie produktu może wydać się nachalne, dlatego warto wiedzieć, jak właściwie mówić o jego zaletach. Szkolenie nauczy Cię tej umiejętności stosowanie do branży, w której pracujesz.

cyfra trzy

Poznasz niecodzienne możliwości PowerPointa

Większość osób zna podstawowe użycia PowerPointa i potrafi stworzyć w nim prostą prezentację. W jaki sposób możesz się wyróżnić? Na szkoleniu zaprezentujemy Ci użycie funkcji PowerPointa, których najprawdopodobniej nie znasz. Zwiększy się Twoja wiedza o możliwościach programu, dzięki temu Twoje prezentacje będą stawać się coraz lepsze.

cyfra cztery

Określanie treści slajdów

Pokażemy Ci, w jaki sposób zaplanować treści slajdów. Wielu osobom sprawia problem zaplanowania prezentacji od początku do końca. Mierzą się z wątpliwościami, jaki temat poruszyć na początku, a jaki na koniec. Po szkoleniu z prezentacji biznesowej, ten problem nie będzie Cię dotyczyć.

cyfra pięć

Wizualne aspekty prezentacji

Szkolenie dotyczące prezentacji biznesowej, nauczy Cię w jaki sposób możesz uatrakcyjnić wizualnie swoją prezentację. Dobre wrażenie na kliencie zrobisz nie tylko dzięki odpowiednio dostosowanej treści, ale też dzięki wizualnej oprawie.

cyfra sześć

Określisz cel prezentacji

Przed spotkaniem z klientem, zapewne wiesz, jaki jest ogólny cel spotkania. Warto stworzyć prezentację, biorąc pod uwagę cele spotkania oraz najważniejsze cechy produktu. Który z nich chcesz najbardziej podkreślić? Co masz zyskać, dzięki tej prezentacji? Szkolenie z prezentacji biznesowej, pokaże Ci, jak określić cele sprzedażowe  i dostosować do nich prezentację.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Jest możliwość zmiany niektórych punktów szkolenia?

Oczywiście. Jesteśmy dla was – naszych klientów. Podczas rozmowy z naszym konsultantem dostosujemy program szkolenia tak aby w pełni odpowiadał Waszym potrzebom.

2. Czy szkolenie jest oparte głównie o PowerPointa?

Sprzedażowa prezentacja w PowerPoincie jak sama nazwa wskazuje skupiać się będzie na pracy w PowerPoincie. Omawiamy jednak tajniki sprzedaży, które mogą zostać przypisane do innych prezentacji sprzedażowych.

3. Czy muszę doskonale znać PowerPointa aby wybrać się na szkolenie?

Podczas szkolenia z prezentacji sprzedażowej w PowerPoincie nie wymagamy znajomości programu. Chodzi bardziej o przedstawienie wiadomości w taki sposób, aby prezentacja zakończyła się sukcesem. Oczywiście – znajomość programu może okazać się przydatna, ponieważ szkolenie będzie zawierało także „smaczki” pozwalające lepiej dostosować prezentacje – także w formie graficznej.

4. Dla jakich stanowisk szkolenie będzie odpowiednie?

Prezentacja sprzedażowa w PowerPoincie pozwoli nam na lepsze pełnienie obowiązków wielu stanowisk powiązanych ze sprzedażą, takich jak handlowiec czy kierownik sprzedaży. Nie należy jednak zapominać, że firmy oferujące usługi niestricte sprzedażowe, typu ubezpieczenia czy wycieczki także mogą zdobyć wiedzę odpowiednią do prawidłowego zaprezentowania swoich usług/produktów.

5. Czy na szkoleniu dostanę gotowe tajniki wiedzy, które pomogą mi osiągać lepsze rezultaty sprzedaży?

Program szkoleń został zbudowany w taki sposób, aby kompleksowo spełniał wszystkie niezbędne elementy omawianego tematu. Podobnie jest ze sprzedażową prezentacją. Czas, który spędzimy wspólnie z trenerem

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.