Szkolenie z Techniki sprzedaży

Szkolenie techniki sprzedaży skierowane jest do wszystkich osób pracujących jako sprzedawcy. Zastosowanie nowoczesnych technik sprzedaży jest niezwykle ważne dla efektywnej pracy. Powinna poznać je osoba pracująca w sprzedaży od niedawna, a także wieloletni sprzedawca.
Oceń szkolenie

Techniki sprzedaży

Szkolenie sprzedażowe
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 730 PLN/osoba
+23% VAT

Techniki sprzedaży w skrócie

Dlaczego ważna jest znajomość technik sprzedaży? Jeśli sprzedawca wie, jak rozmawiać z klientem i potrafi przekonać go, że właśnie ten produkt jest mu niezbędny, oznacza to, że jest efektywnym pracownikiem, w którego warto dodatkowo zainwestować organizując szkolenie techniki sprzedaży. Oczywiście potrzebne są naturalne predyspozycje, żeby skutecznie sprzedawać, ale często to nie wystarczy. Oprócz tego trzeba znać nowoczesne techniki sprzedaży, a możesz je poznać podczas naszego szkolenia.
Istnieją różne rodzaje technik sprzedaży, a ich znajomość znacznie zwiększy zyski firmy, ułatwi codzienną pracę i jest konieczna, by osiągnąć więcej, niż minimum w branży sprzedażowej.

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Trudna sytuacja nie będzie Ci straszna

W każdej pracy może spotkać nas sytuacja kryzysowa. Wiąże się ona z poczuciem zagubienia, szukaniem rozwiązania problemu. Jak wyjść z trudnej sytuacji? Skąd wiedzieć, które rozwiązanie jest najlepsze i przyniesie najmniej strat? Prowadzenie biznesu to sinusoida, jednego dnia nasze zyski rosną, innego spadają. Zależy to od bardzo czynników, w tym od podejmowanych na co dzień decyzji. Szkolenie techniki sprzedaży nauczy Cię, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i co zrobić, by na tym nie stracić.

cyfra dwa

Prezentacja handlowa łatwiejsza dzięki naszemu szkoleniu

Podczas szkolenia techniki sprzedaży nauczysz się jak tworzyć efektywne i skuteczne prezentacje handlowe. Dowiesz się, co powinieneś zrobić by zaprezentować produkt w taki sposób, by każdy chciał go mieć. Dzięki poprawnemu zaprezentowaniu produktu zyskasz wiarygodność i sympatię w oczach klienta.

cyfra trzy

Szkolenie techniki sprzedaży da Ci przewagę nad konkurencją

Sprzedajesz popularny produkt i masz dużą konkurencję? Obecny rynek pełen jest różnorodnych produktów. Jesteśmy świadomi, że trudno jest zdobyć klienta, kiedy za rogiem czyha konkurencja. Po szkoleniu techniki sprzedaż będziesz znać metody, które pozwolą Ci zdobyć stałego klienta. Pokażemy Ci, jak ważne jest utrzymanie stałych relacji i w jaki sposób możesz to łatwo osiągnąć.

cyfra cztery

Używaj stosownego języka komunikacji

Komunikacja z drugim człowiekiem jest ważnym elementem w pracy z klientem. Jak z nim rozmawiać, żeby przekonać go do zakupu? Jak uniknąć negatywnych odczuć? Szkolenie techniki sprzedaży pozwoli Ci dostosować Twój język komunikatu do odbiorcy, dzięki temu Twoja praca przyniesie lepsze efekty.

cyfra pięć

Unikaj szkodliwych błędów w kontakcie z klientem

Błędy zdarzają się każdemu, czasami jesteśmy ich świadomi, a czasami nawet nie wiemy, że je popełniamy. Ten drugi przypadek bardzo często pojawia się w pracy z klientem. Sprzedawcy nieświadomie mogą powiedzieć coś, co zniechęci klienta do zakupu. Szkolenie techniki sprzedaży uświadomi Ci, jakie błędy łatwo popełnić. Nauczymy Cię ich unikać, tak by kontakt z klientem przebiegł w przyjemniej atmosferze i zakończył się udaną transakcją.

cyfra sześć

Zbudujesz zaufanie wśród klientów po szkoleniu techniki sprzedaży

Szkolenie techniki sprzedaży pokaże Ci, w jaki sposób możesz zbudować zaufanie wśród klientów. Jest ono niezwykle ważne, jeśli chcesz zyskać stałego klienta. Ktoś, kto darzy zaufaniem Twoje produkty, na pewno po nie wróci. Jak powinieneś rozmawiać z klientem, żeby Ci zaufał? Ile czasu trwa budowanie zaufania? Tego wszystkiego dowiesz się, biorąc udział w szkoleniu techniki sprzedaży.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Podstawowe zagadnienia odnośnie technik sprzedaży
2. Jak przykuwać uwagę klienta
3. Jak zwiększyć sprzedaż
4. Scenki z życia odnośnie sprzedaży
5. Najczęściej popełniane błędy wśród sprzedawców
6. Jak rozmawiać z różnymi osobowościami
7. Klient trudny – jak sobie z nim poradzić?
8. Jak sprzedać swój produkt?
9. Zasada słuchania najważniejszą wśród cech dobrego sprzedawcy
10. Cena nie jest najważniejsza

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Czy techniki sprzedaży omawiane na szkoleniu są ogólne, czy dostosowane do mojej firmy?

Program szkolenia staramy się dostosować jak najbliżej branży naszych klientów, tak by szkolenie w największym stopniu spełniało wszystkie oczekiwania, a wiedza zdobyta w jego trakcie była przydatna w codziennej pracy.

2. Czy szkolenie techniki sprzedaży można przedłużyć w jego trakcie?

Przed rozpoczęciem kursu ustalamy wspólnie wszystkie szczegóły. Ty mówisz nam o swoich oczekiwaniach – my doradzamy Ci w kwestii programu szkolenia i czasu jego trwania. W trakcie kursu możesz swobodnie zgłosić nam wszystkie swoje przemyślenia, a my postaramy się rozwiązać każdą wątpliwość, także tą dotyczącą długości kursu.

3. Czy szkolenie techniki sprzedaży podpowie mi, jak mogę zdobyć nowych klientów?

Tak, szkolenie techniki sprzedaży nauczy Cię rozmawiać z klientem w  taki sposób, by zbudować z nim stałą relację. Podamy Ci przykłady pozytywnych i negatywnych metod pozyskiwania nowych klientów.

4. Czy szkolenie techniki sprzedaży da nowe możliwości pracownikowi, który nie radzi sobie najlepiej w kontaktach z klientem?

Szkolenie techniki sprzedaży pokaże uczestnikowi, jakie techniki może zastosować by pracować skuteczniej, zyskać klienta i zwiększyć zyski firmy. Po szkoleniu zwiększą się predyspozycje pracownika do pracy z ludźmi, wzrośnie jego efektywność.

5. Czy po udziale w szkoleniu techniki sprzedaży możliwa jest zniżka na inne kursy?

Cena szkolenia zależy od wielu czynników, takich jak: ilość uczestników, program szkolenia itd., jednak dla naszych stałych klientów zawsze przygotowujemy specjalną ofertę.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.