Szkolenia sprzedażowe

Sprzedaż jest branżą, w której podstawą działania są naturalne predyspozycje. Szkolenia sprzedażowe rozwiną Twoje umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy. Dzięki temu podniesiesz jakość swoich usług i zyskasz lepszą ocenę w oczach klienta. Nie zastanawiaj się, działaj! Praca z klientem to wyzwanie. Jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc.
5 (100%) 2 votes

Co sprawia, że szkolenia sprzedażowe są wyjątkowe?

jeden - szkolenie sprzedażowe zwiększa zyski

Przyczyniamy się do zwiększenia Twoich zysków

Po szkoleniu, Twój dział sprzedaży nabierze wyższej jakości. Wzrośnie skuteczność Twoich pracowników, co zauważą klienci, którzy będą chcieli ponownie skorzystać z profesjonalnych usług, a to zwiększy dochody firmy.

dwa - szkolenia sprzedażowe poprawiają wizerunek

Wspólnie poprawimy wizerunek Twojej firmy

Sprzedawcy to wizytówki Twojej firmy. Bardzo ważne jest, aby godnie ją reprezentowali. Na szkoleniu poznasz sposoby zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy.

trzy - specjalne techniki

Stosujemy specjalne techniki

Używamy technik, które sprawiają, że łatwo zapamiętasz wiedzę przekazaną Ci na szkoleniu. Chcesz nauczyć się negocjować? Doprowadzimy Twój poziom negocjacji do perfekcji! Każde z naszych szkoleń oparte jest na skutecznej formie przekazu.

cztery - spełnione obietnice

Dostaniesz to, czego potrzebujesz

W organizacji szkoleń sprzedażowych kładziemy nacisk na dostosowanie programu szkolenia do potrzeb klienta. Trener przedstawi praktyczne zadania, które odzwierciedlają realne sytuacje w branży sprzedażowej.

Oferta szkoleń sprzedażowych

Szkolenie z Email marketingu

Email marketing nauczy Cię z korzystania z możliwości łatwego dotarcia do klienta. Nauczymy Cię jak formować maile, by klient zainteresował się jego treścią. Podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz znaleźć potencjalnych klientów i jak dotrzeć do dużego grona. Zwiększ swoje zyski, dzięki zdobyciu nowych klientów w prosty sposób.

Szkolenie dla Handlowców

Jest to szkolenie, dzięki któremu podniesiesz poziom swojego profesjonalizmu w pracy handlowca. Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz podnieść swoje wyniki sprzedażowe. Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w pracy handlowca, czy masz już doświadczenie – szkolenie pozwoli Ci zwiększyć szanse na sukces w branży sprzedażowej. Przejdź do opisu szkolenia i poznaj szczegóły!

Szkolenie z negocjacji

Jest to szkolenie, które nauczy Cię prowadzić udane transakcje biznesowe, dzięki sztuce negocjacji. Dowiedz się jak uzyskać zadowolenie klienta, jednocześnie osiągając swoje cele sprzedażowe. Umiejętność negocjacji ułatwi Twoją pracę i sprawi, że uzyskasz zadowalające efekty.

Szkolenie z obsługi klienta

Przeszkolimy Twoich pracowników z najważniejszych aspektów w pracy z klientem. Przedstawimy skuteczne sposoby na zwiększenie zadowolenia Twoich klientów, a co za tym idzie, zwiększą się także zyski firmy. Zainwestuj w rozwój swoich specjalistów ds. obsługi klienta!

Szkolenie ze sprzedażowej prezentacji w PowerPoint

PowerPoint pokaże Ci w jaki sposób dobrze zaprezentować swój produkt. Jak podkreślić jego zalety? Jak przekonać klienta, że powinien mieć Twój produkt? Wszystkie techniki poznasz na szkoleniu ze sprzedażowej prezentacji, do którego dodajemy podstawy obsługi Power Pointa! Skorzystaj z oferty dwa w jednym!

Szkolenie z technik sprzedaży

Nauczy Cię korzystać z ważnych technik sprzedaży, które będą miały znaczący wpływ na wielkość zysków firmy. Znajomość technik sprzedaży da Ci przewagę nad konkurencją, pomoże zbudować prestiż firmy i zyskać nowych klientów. Jesteś ciekawy z jakich technik korzystamy? Zajrzyj do opisu szkolenia!

Szkolenie z telesprzedaży

Jest to szkolenie, dzięki któremu poznasz taktykę na skuteczną sprzedaż telefoniczną. Podpowiemy Ci wywrzeć pozytywne wrażenie na kliencie, z którym nie masz kontaktu wzrokowego, dowiesz się jak zyskać jego sympatię, by wyraził chęć współpracy. Sprawdź, co zyskasz biorąc udział w tym szkoleniu!

Szkolenie z trudnego klienta

Jest to szkolenie sprzedażowe, które pokaże Ci jak możesz poradzić sobie z problematycznym klientem. Dzięki szkoleniu nauczysz się panować nad emocjami, radzić sobie ze stresem. Przedstawimy Ci metody na załagodzenie trudnej sytuacji, tak by nie utracić klienta. Szczegóły o korzyściach z udziału w kursie, znajdziesz w opisie szkolenia.

Szkolenie z zarządzania czasem

Jest to szkolenie sprzedażowe, podczas którego pokażemy Ci jak efektywnie zarządzać czasem pracy. Mnóstwo obowiązków sprawia, że na wszystko brakuje Ci czasu? Nie potrafisz wykonać swoich zadań w terminie? Wiemy, jak rozwiązać Twój problem! Podczas szkolenia pokażemy Ci, jak racjonalnie rozporządzić czas pracy. Dowiedz się więcej, przechodząc do opisu szkolenia!

Poznaj inne kategorie szkoleń biznesowych

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie pomagają zbudować efektywny zespół, odpowiednio zarządzać czasem i rozwijają umiejętności kierownicze.

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne wspierają rozwój zawodowy i wpływają pozytywnie na rozwój osobisty pracownika.

pomoc po ukończeniu szkoleń sprzedażowych

Dajemy Ci wsparcie

Po szkoleniu sprzedażowym nie zostawiamy Cię samego – oferujemy Ci pomoc telefoniczną lub e-mailową. Wystarczy, że w razie wątpliwości skontaktujesz się z nami, korzystając z danych kontaktowych zawartych na naszej stronie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

szkolenia sprzedażowe - skrypt naukowy

Materiały ze szkolenia sprzedażowego

W skład naszych szkoleń sprzedażowych wchodzą obszerne materiały szkoleniowe. Pomagają one w utrwaleniu nowej wiedzy, którą przez jakiś czas należy regularnie powtarzać. Po zakończeniu szkolenia materiały należą do Ciebie, w związku z tym możesz w każdej chwili przypomnieć sobie konkretne zagadnienia.

praktyczne umiejętności szkolenia sprzedażowego

Praktyczne umiejętności

Nasze szkolenia sprzedażowe charakteryzują się praktycznym działaniem. Nie wykładamy teorii, skupiamy się na trenowaniu sytuacji, które mogą wydarzyć się w rzeczywistości. Taka forma szkolenia sprawia, że będziesz lepiej przygotowany w trudnych sytuacjach, które przytrafią Ci się w miejscu pracy.

elastyczny program

Elastyczny program szkolenia sprzedażowego

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne potrzeby. Z tego powodu nie narzucamy z góry programu szkolenia, bez wcześniejszej konsultacji z Twoją firmą. Program szkolenia sprzedażowego dostosowany jest do tego, czego potrzebujesz. Jako specjaliści, służymy radą i wsparciem przy wyborze tematyki szkolenia.

certfyikat ze szkolnia sprzedażowego

Certyfikat

Mając na uwadze Twoje potrzeby zawodowe, po wybranym szkoleniu sprzedażowym, wystawiamy Ci certyfikat. Taki dokument potwierdzi Twoje umiejętności, zwiększysz swoją wartość w firmie jako pracownik, a także renomę swojej firmy. Certyfikowanym pracownikiem warto się pochwalić!

Kursy sprzedażowe w Całej Polsce

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.