Szkolenie biznesowe Szczecin

Twoja firma poszukuje atrakcyjnej oferty na szkolenie biznesowe w Szczecinie? A może Twoja siedziba znajduje się w innym mieście? Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Koszalin? Możemy przyjechać do każdego miasta, dzięki temu, nie będziesz poświęcać czasu pracy na dojazdy!
Oceń szkolenie

Szkolimy w zachodniopomorskim!

Nasze szkolenia biznesowe w Szczecinie, są przygotowane specjalnie do Twoich potrzeb. Przed rozpoczęciem szkolenia, rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Podczas szkolenia otrzymasz od nas materiały szkoleniowe, na których oparta będzie tematyka szkolenia. Jednak materiały to tylko pomoc – całe szkolenie z naszym trenerem będzie mieć formę praktyczną.

Jakie szkolenia są najczęściej wybierane przez mieszkańców Szczecina? Najwięcej szkoleń, jakie organizujemy w województwie zachodniopomorskim, to szkolenia sprzedażowe, głównie te dotyczące zarządzania czasem i obsługi trudnego klienta. Szczegółowa oferta tych szkoleń znajduje się na naszej stronie. Jeśli chcesz zobaczyć, co zawiera – przejdź do odpowiedniej zakładki lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta – uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

Szkolenie biznesowe w Szczecinie

Przejdz szkolenie razem z Intellect!

Zainteresowało Cię nasze szkolenie? Sprawdź co mamy w ofercie, z pewnością znajdziesz kurs dla swojej firmy! Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Twoje zadowolenie to nasz priorytet. Zobacz, co możesz zyskać!

Kategorie szkoleń biznesowych

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie pomagają zbudować efektywny zespół, odpowiednio zarządzać czasem i rozwijają umiejętności kierownicze.

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe pomagają zwiększyć jakość pracy zespołu sprzedażowego i wpływają pozytywnie na prestiż firmy.

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne wspierają rozwój zawodowy i wpływają pozytywnie na rozwój osobisty pracownika.

Jesteśmy w Szczecinie

Szczecin jest największym miastem w województwie zachodniopomorskim. Samo województwo zachodniopomorskie, dzięki dostępowi do Morza Bałtyckiego jest tłumnie odwiedzane przez turystów. My odwiedzamy różne miejsca tego województwa z jednego powodu – naszych szkoleń biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Kim są nasi trenerzy? To specjaliści, którzy posiadają doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy. Dzięki temu potrafią skutecznie przeszkolić każdą grupę pracowników. Nie brakuje im energii i zapału – są pasjonatami swojego zawodu i chętnie przyczyniają się do rozwoju umiejętności wśród swoich kursantów. Współpracujemy z profesjonalistami z województwa zachodniopomorskiego, co sprawia, że nie obarczamy Cię dużą kwotą za dojazd naszego trenera do Twojej firmy. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.