Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie sprawią, że łatwiej będzie Ci komunikować się z zespołem. Zadania menedżera bywają bardzo różnorodne. Oprócz oczywistą opieką nad swoim zespołem, menedżer ma wiele innych obowiązków. Nauczymy Cię, jak zarządzać czasem by wykonywać każde zadanie w określonym terminie.
Oceń szkolenie

Co sprawia, że szkolenia menedżerskie są wyjątkowe?

jeden - Szkolenie menedżerskie nauczy Cię organizować pracę

Nauczysz się organizować pracę

W natłoku obowiązków konieczna jest odpowiednia organizacja czasu pracy. Pokażemy Ci jak pogodzić zbliżające się terminy z mnóstwem zadań, tak by wykonywać pracę w pełni profesjonalnie

dwa - na szkoleniu menedżerskim zbudujesz efektywny zespół

Zbudujesz efektywny zespół

Otrzymasz od nas wskazówki jak zbudować zgrany zespół, który dodatkowo może pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami w pracy

trzy - komunikacja

Nauczysz się komunikować

Pokażemy Ci w jaki sposób rozmawiać z pracownikami i przełożonym, jak być dobrym pośrednikiem i zachować przyjazną atmosferę w zespole

cztery - zbudujesz autorytet

Zbudujesz autorytet menedżera

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie z pogodzeniem obowiązków menedżera, nie tracąc przy tym swobodnego kontaktu z zespołem.

Oferta szkoleń menedżerskich

Szkolenie z komunikacji

Usprawni Twoje umiejętności komunikowania się z innymi. Pokażemy Ci, jak mieć dobry kontakt z pracownikami, jednocześnie spełniając profesjonalnie rolę menedżera. Dowiedz się jak być szanowanym, skutecznym i lubianych menedżerem w swojej firmie.

Szkolenie z lidera - kierowanie zespołem

Szkolenie menedżerskie organizowane z myślą o obecnych lub przyszłych liderach. Bądź liderem, który skutecznie realizuje plany i wspiera innych w działaniu. Szkolenie przygotuje Cię do pracy pełnej wyzwań. Poznaj szczegóły oferty, przechodząc do opisu szkolenia.

Szkolenie z marketingu

Szkolenie menedżerskie pokazujące, jak zbudować efektywną reklamę w Twojej firmie. Poznaj metody na wypromowanie swojej strony internetowej, a zwłaszcza swoich produktów i usług. Stwórz skuteczne działanie, które zaowocują większym zyskiem dla Twojej firmy!

Szkolenie z motywacji

Skierowane do osób, które chcą poznać sposoby na zwiększenie motywacji w swoim miejscu pracy. Poznaj metody, które sprawią, że Twoi pracownicy staną się wydajniejsi w swoich zadaniach. Nauczymy Cię motywować zespół, co przełoży się na wyniki jego pracy. Dowiedz się więcej z zakładki szkolenia!

Szkolenie z zarządzania zespołem

Skierowane do wszystkich kierowników, którzy chcą lepiej zarządzać swoim zespołem. Po szkoleniu usprawni się Twoja komunikacja z pracownikami, zwiększy się skuteczność Twojej i ich pracy. Podpowiemy Ci jak prawidłowo rozdzielać zadania i wykorzystać potencjał każdego z pracowników. Dowiedz się więcej klikając w „Zarządzanie zespołem”

Szkolenie z z zarządzania zespołem sprzedawców

Skierowane do wszystkich, którzy zawodowo zarządzają zespołem sprzedawców. Stwórz zespół dobrze pracujących sprzedawców, na których będziesz mógł polegać. Dowiedz się, jakie metody stosować by zmotywować pracowników do działania i tym samym zwiększyć zyski. Pełny opis szkolenia znajdziesz na naszej stronie!

Poznaj inne kategorie szkoleń biznesowych

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe pomagają zwiększyć jakość pracy zespołu sprzedażowego i wpływają pozytywnie na prestiż firmy.

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne wspierają rozwój zawodowy i wpływają pozytywnie na rozwój osobisty pracownika.

certyfikat

Certyfikat ukończenia wybranego szkolenia menedżerskiego

Po szkoleniu oferujemy Ci certyfikat ukończenia wybranego szkolenia menedżerskiego. Potwierdza on Twoją zdobytą wiedzę, co czyni Cię lepszym specjalistą w Twojej branży. Dołącz nasz certyfikat z naszego szkolenia do swoich zasobów zawodowych i ciesz się nowymi możliwościami!

program szkolenia menedżerskiego

Dostosujemy program szkolenia menedżerskiego

Obawiasz się, że szkolenie menedżerskie nie trafi w Twoje potrzeby? Zapewniamy Ci spokój i pewność, że tematy poruszane na szkoleniu będą odzwierciedlać Twoje potrzeby. Przed zorganizowaniem kursu, omówimy zagadnienia, które potrzebujesz poruszyć. Pełen zakres  wiedzy wykorzystasz w pracy, dzięki elastycznie dostosowanej tematyce.

warsztatowe zajęcia szkolenia

Forma warsztatu

Nasze szkolenia menedżerskie mają formę warsztatu, a co za tym idzie – oprócz teorii, nauczysz się reagować na życiowe, realne sytuacje. Przekażemy Ci wiedzę w formie praktycznej, przez co lepiej ją przyswoisz.

bogate materiały szkoleniowe

Bogaty skrypt szkoleniowy

W cenie dowolnego szkolenia menedżerskiego zawarty jest obszerny skrypt szkoleniowy, który ułatwi Ci wchłanianie wiedzy i pomoże po szkoleniu, ponieważ będziesz mógł zajrzeć do niego w każdej chwili swojej pracy.

Połroczna pomoc po ukończeniu szkolenia menedżerskiego

Pomagamy po szkoleniu

Po zakończeniu szkolenia nie zostawiamy Cię samego. W razie trudności możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie. Służymy radą i wsparciem. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami, dzwoniąc pod podany numer telefonu lub wysyłając maila!

Kursy menedżerskie w Całej Polsce

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.