Szkolenie z Kierowania zespołem - lider

Szkolenia liderów kierujących zespołem adresowane są do osób pracujących na stanowiskach przywódczych, takich jak lider. Przeznaczone są także dla całych zespołów, których praca może stać się jeszcze bardziej efektywna. Sprawdź ofertę szkolenia i skorzystaj niezależnie od szczebla, na jakim się znajdujesz.
5 (100%) 1 vote

Lider – kierowanie zespołem

Szkolenie menedżerskie
Czas trwania:
od 16h
Ilość osób:
min. 5 os
Cena : 890 PLN/osoba
+23% VAT

Kierowanie zespołem jako lider w skrócie

Skuteczna praca zespołu w dużym stopniu zależy od umiejętności lidera, który kieruje grupą. Efektywny lider prowadzi pracę zespołu tak, by przynosiła ona dla firmy realne zyski. W czasach, kiedy konkurencja wciąż rośnie, dobry lider może w znacznym stopniu. Szkolenia liderów to sposób na zdobycie praktycznej wiedzy o tym, jak zarządzać pracą swoją i innych. Dzięki udziałowi w szkoleniu, Twój zespół i cała firma może tylko zyskać!

Co otrzymasz po ukończonym szkoleniu?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

cyfra jeden

Doskonalenie zdolności komunikacyjnych

Komunikacja w pracy z ludźmi często nie należy do najłatwiejszych. W zespole mogą pojawić się niejasności i nieporozumienia. Sprawna komunikacja dobrze wpływa na pracę zespołu, dzięki temu każdy wie, co należy do jego obowiązków. Szkolenie liderów pokaże Ci, które punkty w swojej komunikacji powinieneś poprawić, a które możesz wykorzystać bardziej efektywnie!

cyfra dwa

Doskonalenie asertywności

Umiejętne wyrażanie swojej opinii jest bardzo ważne w każdym zawodzie. W pracy lidera asertywność jest umiejętnością niezbędną na tym stanowisku. Pomaga w wydzielaniu obowiązków, w odpowiednim reagowaniu na sugestie zarówno podwładnych, jak i przełożonych.

cyfra trzy

Największe błędy liderów

Szkolenie liderów da Ci nie tylko wiedzę, jak powinien pracować lider, ale też uświadomimy Ci, jakie błędy możesz popełniać. Nawet proste błędy mogą znacząco wpłynąć na wykonywane zadanie i całą pracę, nie tylko Twoją, ale też zespołu. Podpowiemy Ci, czego powinieneś unikać, jakie błędy najczęściej popełniają liderzy. Taka wiedza sprawi, że Ty jako lider, będziesz jeszcze bardziej efektywny.

cyfra cztery

Nauczysz się jasno precyzować oczekiwania

Podczas szkolenia liderów, pokażemy Ci w jaki sposób wyrażać oczekiwania wobec pracowników. Dzięki takiej umiejętności łatwiej będzie Ci uniknąć nieporozumień w zespole.

cyfra sześć

Umiejętność motywowania

Jako lider zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest motywacja do pracy. Jak odpowiednio zmotywować swoich pracowników? Jak pobudzić ich zaangażowanie? Podczas szkolenia liderów poznasz sposoby na zmotywowanie pracowników do działania, pobudzisz ich chęci do pracy, dzięki czemu będą bardziej efektywni.

Nauczysz się określać priorytety

W pracy lidera bardzo ważne jest, by prawidłowo określać priorytety. Członkowie  Twojego zespołu, mając klarownie przydzielone zadania, pracują sprawniej i wydajniej. Przydzielenie odpowiednich zadań wymaga przemyślanego zaplanowania. W grupie pojawiają się osoby z różnymi umiejętnościami, odpowiednio przygotowany do swojej pracy lider, wie jak wykorzystać mocne strony poszczególnych osób w swoim zespole. Na szkoleniu pokażemy Ci, w jaki sposób możesz usprawnić pracę i właściwie określić priorytety.

Zobacz inne szkolenia z kategorii: Szkolenia menedżerskie

Program szkolenia

Każdy z naszych programów jest dogłębnie przeanalizowany przez grupę specjalistów tak aby treść odpowiadała naszym klientom.
1. Jakie cechy powinien posiadać lider?
2. Poznanie swoich pracowników to podstawa
3. Jak znaleźć inspirację do motywowania i zarządzania?
4. Połączenie celów osobistych z biznesowymi
5. Sfera psychologiczna zarządzania zespołem
6. Poznanie nowoczesnych technik wzmacniających motywację i wytężoną pracę zespołu
7. Motywowanie zespołu i pracowników – technicznie
8. Jak powierzać zadania, żeby nikt nie czuł się skrzywdzony?
9. Efektywne zarządzanie pracownikami
10. Efektywna praca ze swoim zespołem

Najczęściej odwiedzane miasta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wychodzimy klientom naprzeciw udostępniając FAQ – czyli najczęstsze pytania odnośnie naszych poszczególnych szkoleń!
1. Dla jakich stanowisk odpowiednie będzie szkolenie lider?

Program szkolenia możemy dostosować do wymagań naszych klientów – dlatego też z lidera możemy uczynić każdego kursanta, który w jakiś sposób zarządza grupą ludzi – jest liderem. Jednak, nasz domyślny program zostaw stworzony z myślą o dyrektorach, managerach, kierownikach, brygadzistach.

2. Czy szkolenie uczyni ze mnie specjalistę w „liderowaniu”?

Szkolenie może w znaczny sposób ułatwić bycie liderem, poprzez pokazanie technicznych aspektów tego stanowiska. Musisz jednak wiedzieć, że stanowisko lidera wymaga przede wszystkim doświadczenia, które zdobywa się uczestnicząc w różnych sytuacjach życiowych. Wyszliśmy dlatego naprzeciw potrzebom klientów i na naszych szkoleniach przedstawimy sytuacje, które Cię spotkały albo są jeszcze przed Tobą – poćwiczymy na żywym organizmie wyjścia z różnego typu sytuacji.

3. Jakie uzyskam efekty kształcenia?

Jest to pytanie bardzo rozległe, ponieważ nasze szkolenia mają w sposób optymalny przygotować Cię do trafnego pełnienia swojego stanowiska. Lecz niewątpliwie można tu wymienić wybranie własnego stylu przywództwa, zwiększenie skuteczności zarządzania zespołem, zrozumienie dynamiki zespołu czy ukierunkowanie się na sukces własny.

4. Czy posiadając certyfikat zostanę specjalistą w oczach przyszłych pracodawców?

Nie. Certyfikat jest potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu, lecz nie daje pracodawcom gwarancji zdobytych przez Ciebie umiejętności. Najważniejszą sferą szkolenia jest chęć uczestniczenia w nim i chłonięcie wiedzy. Dzięki przedstawieniu przez nas scen jakie mogą przytrafić się w Twoim liderowaniu będziesz lepiej przygotowany do pełnienia stanowiska, lecz wszystko zależy od Ciebie – jak pokierujesz tą wiedzą.

5. Ile osób potrzebuję, żeby przejść szkolenie „lider” ?

Szkolenia organizujemy od trzech osób – staramy się też szkolić w mniejszych grupach – warsztatowych, tak aby wszystkie zagadnienia były jasno wytłumaczone i nasi trenerzy mogli się skupić na przekazaniu odpowiednio wiedzy.

Planujesz szkolenia dla pracowników?

Zostaw adres email, a prześlemy do Ciebie indywidualną ofertę.